Mums niekada neatsibos girti kilimus interjero kontekste, juk šie interjero akcentai akivaizdžiai pakeičia erdvę: jaukina, minkština, patogina ją. Kilimai yra visokie: pūkuoti ir trumpo pluošto, švelnūs ir šiurkštūs, ryškūs ir neutralūs, vilnoniai ir odiniai ir taip toliau. Renkantis kilimą, galima laikytis įvairiausių patarimų arba nepaisyti jų ir rinktis tiesiog tai kas labiausiai patinka.

Šiandien norime pasidalinti keliais, mūsų labai mylimais kilimų pavyzdžiais, kurie neabejojame, kad į jūsų namų erdvę įneš itin daug charakterio ir taps pagrindiniu, akį traukiančiu interjero elementu.

Kilimas Ruffle – minkštas ir pūkuotas, namų jaukinimui ir patoginimui skirtas kilimas. Šis kilimas yra pagamintas iš vilnos (100% vilna), o tai reiškia, kad jis ne tik be galo gražus, bet ir ilgaamžis, pasižymintis tvirtumu. Išmatavimai: 140/200 arba 170/240 cm.

kilimas ruffle

Kilimas Ambrosia – ekstravagantiškas, išskirtinio dizaino kilimas, skirtas itin stilingiems namams. Jis pagamintas iš viskozės (100% viskozė), itin kokybiškos medžiagos, kuri savo savybėmis yra panašiausia į vilną, bet jos valymas yra kur kas paprastesnis. Išmatavimai: 170/240 arba 200/300 cm.

kilimas ambrosia koliažas

Kilimas Fade – odinis, tvirtas kilmas (100% oda). Oda interjere turi ypatingą paskirtį, ji erdvei suteikia išskirtinės tekstūros bei sukuria prabangumo įspūdį. Kilimo išmatavimai: 140/200, 170/240 arba 200/300 cm.

kilimas fade