Šiandien norime pasidalinti Laura Seppänen kurtu interjeru. Šis 72 kv.m butas yra įsikūręs Helsinkyje, Kalio rajone. Būstas priklauso šiuolaikiškam pop-muzikos kompozitoriui / prodiuseriui Hank Solo. Kuriant interjerą dizainerę įkvėpė kompozitoriaus sukurti darbai, kartu ji norėjo, kad namų erdvė taptų vienu iš H. Solo įkvėpimo šaltinių būsimiems kūriniams.

Butas ypatingas tuo, kad jame yra daug natūralios šviesos. Čia taip pat yra įspūdingo aukščio lubos, todėl erdvė atrodo kur kas didesnė nei 72 kv.m. Erdvumas ir šviesumas yra puikūs komponentai padedantys kūrybiškumui, todėl natūraliai tokia erdvė dizainerei padiktavo dekoravimo stilių – modernų, minimalų su keliomis išskirtinėmis, akį patraukiančiomis detalėmis.

Šį interjerą Laura Seppänen apibūdina kaip industrinio stiliaus įkvėptą, prabangią, bet kartu jaukią erdvę. Interjero pagrindui buvo pasirinkta “švari” (baltos ir pilkos spalvos) paletė, kontrasto į erdvę įnešta juodos spalvos detalėmis, o gilumo erdvei buvo suteikta natūraliomis tekstūromis (medienos detalės bei plytinė siena).

Skirtingas būsto erdves vienija monochromatinė paletė bei įvairios detalės, kurios pasižymi ryškiomis tekstūromis. Baldai šioje erdvėje atsiduoda elegantišku paprastu, bet labai skoningu ir subtiliu dizainu. Prabangos interjerui suteikia garsių menininkų kūriniai. O šiltumo ir jaukumo priduoda išskirtiniai kilimai.

Kviečiame pasigrožėti fotografijomis (fotografijos: Pauliina Salonen).

Dar truputis inspiracijos – fotelis WM String Lounge.

FOTELIS WM STRING LOUNGE