Tiems, kurie vertina ilgaamžiškumą ir natūralumą, specialistai pataria rinktis parketlentes, nes jos ne tik tarnauja kelis dešimtmečius, bet ir yra draugiškos aplinkai, stilingos ir kokybiškos. Šiais laikais parketlentes galima drąsiai įkurdinti net ir tokiose vietose, kur žmonės intensyviai vaikščios, pavyzdžiui: biuruose, kavinėse ar oro uostuose. Viršutinis medžio sluoksnis (lamelė), kuris parketlentėse yra padengtas specialios alyvos sluoksniu, ganėtinai lengvai braižosi, tačiau tai tik suteikia papildomo žavesio ir šarmo, o nudėvėtas alyvuotas parketlentes labai nesunku atnaujinti – užtenka tas vietas, kuriose apsauginė alyva nudėvėta, padengti nauju alyvos sluoksniu. Tai visiškai kitoks atnaujinimo principas negu lakuoto medžio grindų, alyvuotoms grindims atnaujinti nereikia išnešti iš patalpų visų baldų, tam kad nušlifuoti grindis ir per naujo padengti laku. Šiomis dienomis daugiau negu du trečdaliai klientų renkasi alyvuotas natūralaus medžio parketlentes. Daugelis Europos gamintojų net nebegamina lakuotų grindų. Namus įsirenginėjantys asmenys labiausiai vertina tai, jog ši grindų danga, turi puikias šilumos pralaidumo savybes, jei lygintume su medžio masyvo lentomos. Eksploatuoti parketlentes labai paprasta, tereikia laikytis gamintojų nurodymų: neperkaitinti grindų ir palaikyti tinkamą patalpos drėgnumą. Parketlentės puikiai tinka šildomoms grindims, nes jos dėl temperatūros ir santikinės oro drėgmes vyraujantiems pokyčiams t.y. žiema ar vasarą jos neslankioja ir tarp jų neatsiranda tarpų, nes jų konstrukcija neleidžia to daryti, ko nepasakysi apie medžio masyvo parketą.

Parketlenčių konstrukcija: 2-jų sluoksnių ąžuolinės parketlentės, parketlenčių dydis 12 x 180 x 1200/2200/2400 su nuožula (0,9mm) iš 4 pusių
Parketlentės pagrindas: beržo fanera
Galimos rūšis: Extra rustik, Rustik, Natur, Select
Dėvimas storis: ąžuolo lamelė 3mm arba 4mm (galimas ir 6mm pagal spec. užsakymą)
Viršutinis ąžuolo lamelės apdirbimas: šukuota arba nešukuota
Paviršiaus padengimas: nedengtas paviršius, alyvuotas.

Labai gerai praleidžia šilumą, puikiai tinka šildomoms grindims
Yra didelis atspalvių pasirinkimas
Užsakymo įvykdymas per 3-4 savaitės

Galimų rūšių aprašymas:

Select – Leistina retai pasitaikančios sveikos šakos iki 9mm diametro. Pasitaikanti balana iš vienos pusės iki 5mm.
Natur – Pasitaikančios sveikos šakelės iki 35 mm diametro, nežymūs struktūros pokyčiai. Leistina tik pasitaikančios juodos įtrūkusios šakos iki 20mm. Leistina pasitaikanti balana iš vienos pusės iki 10mm. Neleistina – kirvarpos, pelėsis, šerdis.
Rustic – Leistina pasitaikančios didesnės sveikos šakos iki 6 cm diametro, ryškūs medžio struktūros pokyčiai. Kiauros šakos iki 30mm. Vyrauja ryškesni spalvos pokyčiai, “gyvesnė” medžio tekstūra. Balana iš vienos pusės iki 10mm. Įtrūkimai ir kiauros šakos užglaistytos. Neleistina – kirvarpos, pelėsis.
Extra Rustic – Leistina – sveikos šakos neriboto dydžio, medžio spalvos pakitimai, šerdis, balana. Įtrūkimai ir šakos užglaistytos.

Po montavimo darbų ir visų likusių interjero įrengimo darbų, rekomenduojame padengti grindis Universal Maintenence oil, tai suteiks grindims papildomą apsauga nuo skysčių, tolygų blizgėjimą visame plote.