Natūralaus medžio grindys ar vidaus durys savo grožiu ir ekologiškumu gerokai skiriasi nuo kitų naudojamų medžiagų šioms būsto dalims gaminti. Dėl nuolatinio technologijų tobulėjimo tiek medinės grindys, tiek durys tapo moderniomis bei stilingomis, kita vertus, jas mielai renkasi ir klasikai ištikimi žmonės, o jų ilgaamžiškumas ir patikimumas patenkina net išrankiausių vartotojų poreikius.

Jei plačiau kalbėtume apie grindis, tai šiuo metu galima išskirti du pagrindinius jų tipus: klijuotos dvisluoksnės ar trisluoksnės parketlentės bei medžio masyvo grindys. Pastarosios – mums gerai pažįstamas tradicinis parketas. Dvisluoksnės parketlentės gaminamos su 4mm, išskirtiniais atvejais 6mm, ąžuolo masyvo viršutiniu sluoksniu.

Savo klientams tiekiame aukštos kokybės uosinį bei ąžuolinį parketą ir grindines lentas. Taip pat vidaus ąžuolo bei uosio masyvo ir faneruotas vidaus duris. Didžioji dalis mūsų siūlomų medienos produktų gaminami Lietuvoje, dalis jų Europoje ir Azijoje. Produkcija yra orientuota į išskirtinais sprendimais alsuojantį interjerą, bei pasimyži itin aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu.
Net ir labai rafinuoto skonio turėtojas suras jo lūkesčius atitinkantį gaminį, o svarbiausia – viskas vienoje vietoje.

Mūsų tikslas – Jūsų patogumas ir kokybė, kurią garantuojame.