Pirkti visai nesudėtinga – geriausia būtų užsiregistruoti mūsų parduotuvėje. Tai galima padaryti tiesiog užsakymo metu. Užsiregistravus, ateityje pirkimas būtų paprastesnis. Registracija nieko nekainuoja ir trunka vos keletą akimirkų.
Rinktis prekes ir dėtis jas į užsakymo krepšelį galite tiek užsiregistravę, tiek ir neužsiregistravę.

KAIP VISKAS VYKSTA:
1. Išsirinkite Jums reikalingas prekes. Tai padaryti galite dviem būdais: išsirinkti galite iš prekių katalogo arba į paieškos laukelį įrašykite reikalingos prekės pavadinimą ar jo dalį. Prekių kataloge arba, tuomet, jei paieška ras, ko norėjote, paspauskite ant dominančios prekės nuotraukos ar pavadinimo. Pateksite į išsamesnį prekės aprašymą ir jei prekė tinka ir patinka, paspauskite ant mygtuko “Į krepšelį”. Prekė atsidurs Jūsų virtualiame pirkinių krepšelyje. Krepšelio lange tai pat galite įvesti, kiek vienetų norite pirkti. Kai prekė patenka į krepšelį, ją nusipirkti galite  spausdami mygtuką „Kitas žingsnis“ arba spausdami mygtuką „Tęsti apsipirkimą“ galite grįžti atgal į parduotuvę ir rinktis kitas prekes. Jūsų pasirinkta prekė bus įsiminta ir liks Jūsų krepšelyje.
Kai jau išsirinksite visas norimas prekes ir jos atsidurs jūsų pirkinių krepšelyje, paspauskite ant mygtuko „Kitas žingsnis”. Toliau atsidarys puslapis, kuriame, jeigu esate jau užsiregistravęs, turėsite prisijungti savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu, arba pasirinkę naujo vartotojo skyrelį, suvesti visą privalomą informaciją į pateiktus langelius (El.pašto adresas, Vartotojo vardas, Slaptažodis, Pakartoti slaptažodį, Vardas, Pavardė, Adresas, Miestas, Šalis, Telefono numeris)

2. Prisijungus, arba užsiregistravus, atsiradusiame lange jums reikės pasirinkti, kokiu būdu planuojate atsiskaityti už prekes:
           1 variantas – už prekes galite atsiskaityti pavedimu (internetine bankininkyste ar banko pavedimu). Pasirinkus šį variantą, Jūs pasirenkate norimą banką ir per elektroninės bankininkystės sistemą apmokate už prekę. 
           2 variantas – prekes  galite atsiimti Dekorama salone. Apmokėti už prekes galite pavedimu arba atsiskaitant Dekorama salone.

Gavę jūsų apmokėjimą, pranešime Jums el. laišku ir išsiūsime prekę nurodytu adresu (atsiimant salone – laikysime ją rezervuotą Jums).

DĖMESIO: užsakymai priimami kasdien visą parą!
Taip pat prekes galite užsakyti ir šiais būdais: –  telefonu: +370 655 58585
                                                                            –  el. paštu:  info@dekorama.lt

Jei kažkas liko neaišku, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu: info@dekorama.lt arba skambinkite +370 655 58585 (darbo dienomis nuo 9.30 iki 18.00 val.).