Statybos ir apdailos darbai net ir šiuo neįprastu laikotarpiu gali būti saugiai vykdomi ir atliekami nepriekaištingai. Kaip įmanomas statybų ar būsto rangos projektas nuotoliniu būdu?

Įprasta neįprasta praktika

Statau.pro komanda pusiau rimtai pripažįsta, kad jau keletą metų turėjo puikios patirties vykdyti darbus, kai užsakovas visas pastabas ir pageidavimus išsako nuotoliniu būdu. Sėkmingai įvykdyti tokie projektai yra puiki rekomendacija, nes užsakovas tiesiog atvyksta į naujus savo namus ar suremontuotą būstą – taip sutaupoma laiko, o apdailos darbai neišvargina.

Pilną projektą užsisakantis asmuo parodo išties nemažai pasitikėjimo, o meistrų komanda gauna tam tikrą iššūkį tą pasitikėjimą pateisinti.Tai padaryti padeda ilgametė patirtis. Meistrai ne tik atlieka jiems pavestus darbus, bet ir pataria, kokias medžiagas rinktis, kaip jas tvirtinti. Jei vykdoma namo statyba, tuomet profesionalų-praktikų nuomonė itin svarbi įrenginėjant inžinerines sistemas, renkantis veiksmingiausią variantą, nes tai ilgalaikė investicija.

Statau.pro komanda mielai pataria, o daugeliu atvejų ir pasirūpina prekių įsigijimu, transportavimu, montavimo darbais. Užsakovas visada būna maloniai nustebintas ir pripažįsta, kad spėliojo, ar tikrai viskas bus pagal susitarimą.

Patogu ir paprasta

Tam, kad klientas galėtų viską patogiai ir aiškiai apžiūrėti vienoje vietoje, dar pirmojo karantino metu sukūrėme platformą Statau.pro. Tai savotiškas mūsų CV, kur ir darbų galerija, ir visos paslaugos, jų aprašymai, apdailos darbų kainos, informacija apie namų statybą, jų tipa.

Jei domitės namo statyba, bet esate išvykęs svetur arba tiesiog nenrite niekuo rūpintis – Statau.pro komanda Jūsų paslaugoms. Jau ne vienas užsienyje dirbantis lietuvis patikėjo pilnus apdailos ar statybos projektus ir liko visiškai patenkintas. Meistrų komanda pasirūpino tuo, kad užsakovas naujame būste rado net šlepetes ar vonios reikmenis. Toks bekontaktis projektų vykdymas tapo itin aktualus pandemijos metu. Meistrų komanda labai griežtai laikosi visų saugumo reikalavimų visų pirmą tam, kad patys apsaugotų savo sveikatą, artimuosius.

Kviečiame kreiptis tuos, kurie vertina savo laiką, nori kuo mažiau rūpesčių dėl statybos darbų ir nenori daryti kompromisus kokybės sąskaita.