Linijos, geometriniai raštai – detalės kurios iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti griežtos ir nejaukios. Tačiau interjere geometrinės formos gali sukurti tvarkos ir harmonijos jausmą. Geometrinės detalės yra ypač mėgstamos minimalistiniuose interjeruose, kuriuose yra stengiamasi atsikratyti nereikalingų, papildomą stresą keliančių daiktų. Geometriniai raštai tokiuose interjeruose spinduliuoja ramybe.

bnw

Šiandien jus įkvėpti norime išskirtiniu interjeru, kurį sukūrė Lugerin Igor iš Lugerin Architects studijos. Ši erdvi ir atvira erdvė savaime atrodo įspūdingai dėl savo ploto ir patenkančios natūralios šviesos kiekio. Kad ši erdvė būtų padalinta į atskiras zonas, bet neapsunkinta neperšviečiamomis pertvaromis, architektas panaudojo linijas ir geometrines konstrukcijas.

Išskirtinės baldų ir aksesuarų formos, netikėtos medžiagos, spalviniai akcentai – visi šie elementai kuria minimalistinį, modernų bei harmoningą interjero stilių. Neutrali būsto apdaila puikiai leidžia išryškėti visoms pastarosioms detalėms (spalvoms, formoms, medžiagiiškumui), todėl kiekviena iš jų šiuose namuose atrodo verta dėmesio.

Fotografijos: Lugerin Architects

Dar truputis įkvėpimo – fotelis Orlando.

fotelis