Išsirinkite tokius baldus, kurie būtų patogūs, funkcionalūs ir kartu stilingi. Šiame kataloge rasite daugiau nei 1000 skirtingų baldų, kurie gali prisidėti kuriant jūsų namų jaukumą.
Baldai – tai vieni iš svarbiausių interjero ir namų elementų. Būtų sunku įsivaizduoti šiuolaikiškus jūsų namus be būtiniausių baldų tokių kaip: kėdės, stalai, sofos, foteliai, komodos ir kiti. Baldų įvairovė ir modelių gausa leidžia jums palyginti mūsų siūlomus baldus, rinktis juos pagal spalvas, kainas ir kitus kriterijus. Visada galime pakonsultuoti dėl patikusių baldų, duoti nemokamų patarimų, kaip suderinti vieną ar kelis baldus. Baldai namuose sukuria harmoniją, tad rinkitės atsargiai ir įvertinkite, kaip naujas baldas pakeičia jūsų būsto vaizdą.
Pas mus galite rasti originalių bei išskirtinių baldų, pagamintų iš natūralių medžiagų bei faneruotės. Prekiaujame tik aukštos kokybės baldais iš patikimų ir žinomų Lietuvos ir užsienio gamintojų. Taip pat prie baldų siūlome pasirinkti originalius pakabinamus bei pastatomus šviestuvus. Pastebėjome, jog skandinaviški baldai šiuo metu labai priimtini mūsų skoniams ir poreikiams, todėl šio stiliaus baldų turime gausią pasiūlą. Tačiau ties skandinavišku stilimiu neapsiribojame. Galime klientams pasiūlyti praktiškai visų įmanomų interjero stilių baldus, kaip pagrindinius galime išskirti šiuos: modernus, minimalistinis, retro, klasikinis, japoniškas, rytietiškas, kaimiškas ir jau paminėtas skandinaviškas.
Dar galime Jums pasiūlyti išskirtinio dizaino lauko baldus. Mūsų siūlomi lauko baldai yra gaminami Malaizijoje iš ratango, todėl tinka tiek laukui, tiek vidui.
Truputį dar apie baldus: gerai žinome, kad tinkamų baldų rinkimasis namų erdvei, kartais gali virsti sunkia užduotimi. Tačiau šiandien tai padaryti yra daug lengviau negu anksčiau. Baldų pasirinkimas tikrai milžiniškas: spintos, kėdės, kušetės, lentynos, sofos, stalai, suolai, veidrodžiai ir kiti. Baldai gali daug papasakoti apie Jūsų skonį, stilių bei poreikius. Esminė sąlyga įsigyjant geriausiai tinkančius baldus – atsižvelgti į konkrečią namų erdvę, kurioje jie atsidurs bei Jums tarnaus. Bėgant laikui svarbiausia dizaino sąvoka tampa ne stilius, o „stilingumas“ – interjero išskirtinumas ir savitas skonis. Šios sąvokos kaip niekada atspindi dabartines tendencijas. Interjerui netikėtumo bei šarmo suteikia pasirinktas netradicinės formos baldas ar aksesuaras. Tai interjere sukuria savitą dvasią. Renkantis baldus patartina juos rinktis vieno stiliaus. Reikia atsižvelgti į spalvas bei medžiagas, iš kurių yra pagaminti baldai. Interjeras vertinamas atsižvelgiant į tai, kaip dera pavieniai elementai, ar kompozicija yra vientisa, ar juntama harmonija. Šiandien baldininkai jums gali pasiūlyti daugybę valgomojo baldų stilių: nuo tradicinių ir klasikinių iki šiuolaikinių ir retro. Geriausia rinktis tą, kuris atitinka Jūsų asmeninį stilių.
Jeigu nesate tikri, kas artimiausia jūsų širdžiai ir jei turite kitų klausimų, maloniai prašome kreiptis nurodytais kontaktais.