Tapetai visais laikais užėmė itin svarbią vietą interjero kūrime. Savo reikšme jie nenusileidžia baldams ir kitoms interjero detalėms. Šiuolaikiniai fototapetai atspindi naujausias rinkos tendencijas ir yra kuriami profesionalių dizainerių. Vėliau šie meno kūriniai gula ant mūsų sienų. Tai puikus pasirinkimas, jei norite pilkoms sienoms įkvėpti naujos gyvybės.

Tapetai turi daug neabejotinų privalumų ir trūkumų. Minimalios pinigų, laiko sąnaudos bei galimybė atlikti remontą savo rankomis tapo neįtikėtino tapetų populiarumo priežastimi. Nepaisant retų išimčių, mūsų šalyje jie ištisus dešimtmečius naudojami butų dekore. Kaimo namuose irgi ne ką rečiau, nes kaimas stengiasi neatsilikti nuo miesto. Tapetų privalumas slypi jų galimybėje sukurti didelę, beveik begalinę stilių, raštų, ornamentų ir kitokių paveikslėlių įvairovę. Be to, masinė paklausa suteikia tapetų gamintojams galimybę gaminti nepaprastai platų šios produkcijos asortimentą. Pakanka apsilankyti paprasčiausioje tapetų parduotuvėje, kad įsitikintumėte, jog joje pristatyti kone visi meno stiliai, kuriuos žmonija išpuoselėjo nuo pasaulio sukūrimo iki šių dienų. Nieko nereikia išgalvoti, piešti ar projektuoti, kadangi viskas jau paruošta. Tapetų idėja gimė iš noro sukurti apdailos audiniu įspūdį. Popierius – tai savotiškas audinių pakaitalas. O dabar tapetai gali imituoti bet ką: marmurą ir Venecijos tinką, auksą ir surūdijusią geležį, odą, betoną ar tiesiog bet kokią nuotrauką ar piešinį.

“Dekorama” siūlo tik aukščiausios kokybės sienų apmušalus / fototapetus, kuriems sukurti naudojamos medžiagos atitinka šiuolaikiniam interjerui keliamus ekologiškumo ir atsparumo standartus. Būtent dėl to mūsų siūlomi tapetai yra patvaresni ir atsparesni aplinkos poveikiui.

Siekdami užtikrinti kuo didesnę asortimento įvairovę šiai dienai siūlome virš 55’000 rūšių, stiliaus ir technologinių savybių tapetų.
Nors prekių asortimentas nuolat pildomas, dėl itin didelės jų gausos, visų prekių parodyti internetinėje svetainėje nespėjame.

Lauksime Jūsų mūsų interjero lofte Vilniuje, adresu T. Ševčenkos g. 16H.

Galime pasiūlyti visų šių tapetų, fototapetų ar kitų gaminių gamintojų prekes:

Gastón y Daniela, Erica Wakerly, Lincrusta, Galery, Holdendecor, KT-Exclusive, Altfield, Arthouse, Clarke & Clarke, Esta Home, Sirpi, Tisca, Today Interiors, Watts 1874, Borastapeter, Christian Lacroix, Cole and Son, Designers Guild, Eco Wallpaper, Elitis, Harlequin, Lorca, Mark Alexander, Morris & Co, Mr. Perswall, Ninna Cambell, Osborne & Little, Ralph Lauren, Romo, Sandberg, Sanderson, Scion, Villa Nova, Boussac, Braquenie, Camengo, Villiam Yeoward, Zinc Textile, Zoffany, Mimou, Majvillan

TIESIOG KREIPKITĖS IR MES JUMS PATEIKSIME GERIAUSIĄ PASIŪLYMĄ!

1 sienإ³ iإ،matavimai

aukإ،tis (m)

plotis (m)

2 tapetإ³ ilgis

aukإ،tis (m)

3 tapetإ³ plotis

plotis (m)

4 raإ،to atsikartojimas

ilgis (m)

Rezultatai

Minimalus tapetإ³ rulonإ³ skaiؤچius:

Norؤ—dami suإ¾inoti apytikslإ³ Jums reikalingإ³ tapetإ³ rulonإ³ skaiؤچiإ³, suveskite duomenis ؤ¯ tam skirtus laukelius.