Prekiaujame išskirtinio dizaino lovomis. Mūsų siūlomos lovos yra subtilios ir jūsų miegamajam suteiks ne tik išskirtinumo, bet ir prabangos. Vengiame standartinių ir griozdiškų modelių, kuriais užpildytos baldų parduotuvės. Labiau koncentruojamės į išskirtinės kokybės ir dizaino lovas.
Taip, lovos gali būti ne tik patvarios, bet ir išskirtinio dizaino ar konstrukcijos. Prekiaujame japoniško stiliaus lovomis, kurios pasižymi minimalizmu, paprastumu ir… aukščiu. Tiksliau, jos yra žemos, lyginant su įprastinėmis, nes neturi patalynės dėžės. Beabejonės galime pasiūlyti lovas ir su patalynės dėže, nes patalynės dėžė praktikoje labai naudojama ir reikalinga.
Originalios konstrukcijos kojos ir galvūgaliai taip pat suteikia mūsų lovoms išskirtinumo, tad nenuostabu, kad tokias lovas renkasi prabangos ir originalumo miegamajame pasiilgę klientai.
Taip pat parduodami ir originalūs namų šezlongai, kuriuos nesunkiai galima išnešti į terasą ir mėgautis šiltomis vasaros naktimis.
Prekiaujame ir gana dar retu Lietuvoje miegamojo atributu – futonu. Futonas – medvilninis čiužinys, pritaikytas tiesimui ant grindų arba lovos esant reikalui. Mūsų futonai – itin kokybiški ir originalūs, daugiafunkciniai (juos galima naudoti ir kaip fotelius arba sėdmaišius).
Jei turite klausimų ar reikia konsultacijos, maloniai prašome kreiptis nurodytais kontaktais.