Kilimai ir kiliminės dangos interjere neretai atlieka trejopą misiją: suteikia jaukumo, didina šilumos ir garso izoliaciją bei saugo nuo slydimų tikimybės.
Kiliminės dangos gali būti sintetinės arba natūralių pluoštų – medvilnės, kokoso, jūros žolės, lino, bambuko.
Visos natūralių pluoštų dangos yra higroskopiškos, paprasčiau tariant, patalpoje esant drėgnam orui sugeriančios drėgmę, o sausam – ją išskiriančios. Dėl šios savybės natūralaus pluošto dangos grynina orą, esantį patalpoje. Nevertėtų pamiršti ir sintetinio pluošto kilimų. Jie pasižymi anti-alerginėmis savybėmis, yra patvarūs ir lengvai prižiūrimi.

Pagrindinė kilimo paskirtis yra suteikti interjerui jaukumo, vizualiai užpildyti tuščias erdves arba jas atskirti. Pasinaudojus šiuolaikinių kilimų gamybos technologijų teikiamomis galimybėmis, iš stačiakampio formos, niūrios pastelinės spalvos grindų dangos, galima padaryti žaismingą, ryškų bei įvairiaformį interjero akcentą. Atsižvelgdami į turimą erdvę bei aplinką, kurią norite sukurti, galite rinktis skirtingo storio, raštų, formų bei medžiagų kilimus. Kilimai namuose suteikia šilumos ir jaukumo pojūtį. Nors neretai vasarą jie būna suvyniojami, kad būtų galima mėgautis vėsiomis grindimis, vis dėlto žiemą jie vėl šildo grindis ir kojas. Turite galimybę įsigyti kilimą nekenkdami natūraliems gamtos resursams. Greitai bei patogiai jūsų namus gali papuošti unikalus aksesuaras – tiesiog atvažiuokite pas mus ir mes Jums padėsime išsirinkti kilimą iš mūsų turimų gaminių, o jeigu nepavyks atrasti norimo kilimo vietoje, užsakysime jį pagal Jūsų individualų užsakymą.
Taip pat prie išsirinkto kilimo galima priderinti kitus aksesuarus, pvz.: pagalvėles, padėkliukus ir kitas interjero detales.
Įvairaus pluošto ir savybių kilimines dangas pas mus išsirinks net patys išrankiausieji.