Baro kėdės – stilinga ir funkcionali valgomojo zonos detalė, kuri pasižymi pasirinkimo įvairovės gausa. Jas galima rinktis pagal aukštį, stilių, medžiagiškumą, spalvą. Svarbu, kad baro kėdės atitiktų jūsų estetines vertybes ir kartu būtu patogios. Pristatome tris aspektus, kuriuos reikia įvertinti, rankantis jums tinkamiausias baro kėdes.

Aukštis

Šaltinis: EMFURN
Šaltinis: EMFURN

Baro, pusbario kėdės nuo paprastų valgomojo kėdžių skiriasi savo aukščiu. Pusbario kėdes paprastai yra 60-65 cm aukščio, baro kėdės – 65-85 cm aukščio. Renkantis šių kėdžių aukštį, reikia atsižvelgti į valgomojo stalviršio aukštį (ar tai būtų virtuvės sala, ar specialus baro stalas). Svarbu, kad sėdėdami ant pasirinktų baro kėdžių jaustumėtės patogiai, sėdėtumėte ne per aukštai ir ne per žemai.

Stilius

Šaltinis: cocondedecoration
Šaltinis: cocondedecoration

Baro kėdės pasižymi stiliaus ir dizaino įvairove, tad renkantis jas galite derinti prie savo namų interjero temos (skandinaviško, kaimiško, industrinio, klasikinio stiliaus ir t.t.). Patariama rinktis tokias kėdžių medžiagas, kurios derėtų arba papildytų interjerą. Baro kėdės nesunkiai gali tapti ir išskirtine, akį patraukiančia interjero detale. Pavyzdžiui, norėdami sukurti išskirtinę valgomojo interjero kompoziciją, galite derinti visiškai skirtingas baro kėdes.

Gyvenimo būdas

Šaltinis: issuu
Šaltinis: issuu

Kitas svarbus aspektas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis baro kėdes, yra jūsų gyvenimo būdas. Jeigu valgomasis yra skirtas tik valgymui, puikiai tinka baro kėdės be atramos nugarai, tokios kėdės taip pat tinka nedidelėse virtuvėse, nes neužima daug vietos ir jas lengvai galima pastumti po baro stalu. Jeigu valgomasis yra skirtas ilgesniems pasisėdėjimams su šeima bei draugais, tinkamesnis variantas yra baro kėdės su patogiu atlošu nugarai. Baro kėdės su atlošu taip pat tinka namams, kuriuose yra mažamečių vaikų.

Truputis įkvėpimo – baro kėdė Facet

baro kėdės facet