Šiandien norime jus įkvėpti jaukiu būsto interjeru iš saulėtos Australijos. Šie namai priklauso Alisha Williams, dizainerei, kuri sukūrė ir dabar vadovauja tinklalapiui “Alisha Loves Coffee”, kuris mažoms kūrybininkų įmonėms padeda sukurti išskirtinio dizaino tinklalapius ir strategijas. Nors merginai vos 25 metai, ji spėja viską: vadovauti verslui, kurti dizainą ir kartu su savo sužadėtiniu įgyvendinti jaukių namų svajonę.

Šviesiuose Alisha namuose vyrauja minimalistinis stilius su jaukiomis detalėmis: minimalistinė apdaila ir paprasto dizaino baldai pinasi su sukabintais meno kūriniais, vazoniniais augalais bei pamerktomis gėlėmis. Kuriant namų interjerą, merginai svarbiausi buvo šie aspektai: natūrali šviesa, neutralios spalvos, erdvumas bei funkcionalūs miegamieji.

Mėgstamiausias Alisha kambarys – namų ofisas, ši darbo erdvė – paprasta ir kupina natūralios šviesios, patenkančios per didžiulius langus. Kadangi mergina dirba iš namų, šviesos ir augalų darna interjere, teikia taip trokštamos ramybės ir padeda kovoti su stresu. Namų ofise merginai užtenka erdvės darbui kompiuteriu, braižymui ir net kaligrafijos projektams.

Šiuose namuose galima išskirti keletą išskirtinių interjero detalių. Pavyzdžiui: atvirą lentyną poilsio kambaryje, kurioje žaviai atrodo eksponuojamos stiklinės bei taurės. Kita akį patraukianti detalė – siena galerija, kurioje sukabinti įvairūs meno kūriniai, kaligrafijos darbai bei fotografijos, kurias Alisha darė pati ar gavo iš draugų. Pasirinktuose meno kūriniuose pinasi moteriška estetika su tamsesniu, atmosferišku stiliumi.

Kuriant savo namų interjerą ir renkantis medžiagas jam, mergina pataria rinktis medžiagas, kurias gera ir malonu liesti, pavyzdžiui: medieną, liną ir kitas panašias, natūralias tekstūras.

Kviečiame pasigrožėti interjero fotografijomis (fotografijos: theeverygirl.com, Kelly Etz).

Dar truputis inspiracijos

pakabinamas sviestuvas

Šviestuvas Vetro