Šie žavūs apartamentai Monrealio mieste, Kanadoje, priklauso jaunai porai, kuri džiaugiasi ir negali būti labiau patenkinti galutiniu interjeru jau antrus metus. Tik įžengus į šią erdvę, ji palieka įsirėžiantį į atmintį įspūdį – svečius pasitinka ryškūs, žaismingi geltoni laiptai pilkame fone, kuriais pakylama į gyvenamąją erdvę. Geltoni laiptai – pirmas, bet tikrai nepaskutinis elementas, įnešantis savito charakterio šiems namams: interjere gausu meno kūrinių, nedidelių įdomių detalių, išskirtinio dizaino baldų.
Šis interjeras ypatingas tuo, kad jame puikiai dera iš pirmo žvilgsnio labai skirtingi stiliai: eklektiškas bei klasikinis. Pora teigia, kad jų pomėgiai ir skoniai yra iš dalies skirtingi, bet kaip santykiuose, taip ir interjere jie moka visa tai suderinti, sukuriant geriausią rezultatą. Šią erdvę jie pasirinko dėl natūralios šviesos, poros manymu būtent ji yra svarbiausias elementas renkantis naują būstą, ir užpildė save atspindinčiais baldais, aksesuarais ir kitais akcentais.
Mėgstamiausia poros zona namuose yra sujungta virtuvės ir valgomojo erdvė. Jie čia leidžia laiką gamindami maistą, vaišindami svečius ar leisdami romantiškus vakarus dviese, klausydamiesi operos. Baldai šioje erdvėje itin funkcionalus, bet puikiai atspindintys dviejų skirtingų stilių derinimą tarpusavyje (tradicinis medinis stalas derinamas su šiuolaikišku, įmantraus dizaino šviestuvu).
Butas žaviai atspindi savininkų pomėgius bei charakterius. Čia galima atrasti elementų (baldų bei aksesuarų) reprezentuojančių keliones, meilę lego kaladėlėm, architektūrai, menui bei grafinėms novelėms. Pora remia ir palaiko savo valstybės menininkus bei dizainerius, jų namuose gausu vietinių kūrėjų baldų, mano kūrinių. Kalbėdama apie baldus, pora pamini tai ko niekada nepakeistų ir ką ketina pakeisti ateityje. Jie teigia, kad niekada neatsikratys savo rankomis atnaujintos spintelės, kuri mena 1900 metus, o artimiausiu metu planuoja įsigyti naujas valgomojo kėdes.
Kviečiame pasigrožėti šiuo žaviu, natūralios šviesos kupinu interjeru, kuriame mūsų manymu tobulai derinami skirtingi interjero dizaino stiliai. Jan-Nicolas bei Vincent namai, fotografijos apartmenttherapy.

Dar truputis inspiracijos

inspiracija

Kilimas Multi, Šviestuvas Boom