Ruduo savo gražiomis, ryškiomis lapų spalvomis užkariavo gamtą bei mūsų nuotaiką, todėl nekeista, kad šiuo laikotarpiu norisi panašių ryškių bei greitų pokyčių namuose (tai gali būti nauji baldai, įdomaus dekoro akcentai ar tiesiog netikėtos spalvos ar raštai interjere). Pateikiame penkis būdus, kuriais greitai ir paprastai atnaujinsite savo namų interjerą.
• Senų baldų perdažymas. Visi namuose turime baldų, kurie yra itin funkcionalūs, tačiau pabodę ar estetiškai netenkinantys akies (tai gali būti senas rašomasis stalas, medinė kėdė, komoda ar kito tipo lentyna). Tokių baldų nereikia skubėti išmesti ar atiduoti perdirbimui, pirma galite pabandyti juos perdažyti specialiais dažais, jums patinkančia spalva. Rezultatas gali maloniai nustebinti. Turėsite ne tik atnaujintą baldą, bet ir dalį savęs jame.

naptimedecorator
Nuotrauka: naptimedecorator

Akcentinė siena. Norintiems greitų ir ryškių pokyčių, akcentinė siena interjere – puikus sprendimas. Erdvėje paskyrę vieną sieną, galite ją puošti jums tinkamiausiu būdu: tapetais, dažais ar išskirtine dažymo technika. Pavyzdžiui: socialiniame tinklalapyje „Pinterest“ naujausia ir visiškai netikėta tendencija – netolygus sienos padengimas dažais.

Nuotrauka: vtwonen via Sfgirlbybay
Nuotrauka: vtwonen via Sfgirlbybay

• Kilimai. Pakloti ant grindų, kilimai turi ypatinga galią surišti interjerą, tai bene svarbiausias interjero akcentas. Kai kurie dizaineriai kambario interjerą pradeda kurti būtent nuo jo, todėl pakeitę kilimą, smarkiai pakeisite visą kambario vaizdą. Tinklalapyje „Pinterest“ šiandien galima rasti dar vieną tendenciją susijusią su kilimais – kilimo kabinimą ant sienos (šią tendenciją mes gerai žinome, mūsų šalyje ji yra šiek tiek išjuokiama, bet kita vertus, pritaikyta teisingai, ji gali atrodyti tikrai patraukliai).

apartment-therapy
Nuotrauka: Apartment Therapy

• Šviestuvai. Šviesa interjere yra neapsakomai svarbi, todėl neapsiriksite erdvės atnaujinimui pasirinkę unikalaus dizaino naują šviestuvą. Šviestuvas ne tik funkcionalus interjero kūrimo įrankis, bet ir estetiškai labai patrauklus interjero akcentas.

Nuotrauka: Tendencee
Nuotrauka: Tendencee

• Rėmeliai ant sienos. Tikriausiai greičiausias ir pigiausias interjero atnaujinimo būdas – rėmelių kabinimas ant sienos. Šiandien labai populiaru kabinti rėmelius su juokingu ar įkvepiančiu tekstu juose. Iš rėmelių galite sukurti tikrą sieną – galeriją.

Nuotrauka: Society6
Nuotrauka: Society6