Tarpušvenčio metu siūlome įkvėpimo pasisemti iš namų, kuriuose itin žaviai atsiskleidžia kaimiško (ang. rustic) stiliaus interpretacijos (apdailoje, baldų ir aksesuarų pasirinkime). Šiuose namuose kaimiško interjero derinimas su šventinėmis dekoracijomis sukuria itin jaukią kombinaciją. Kviečiame pasigrožėti šia Kalėdine interjero pasaka!

Šis jaukus namas priklauso interjero dizainerei Kay Prestney, jos vyrui Andy ir jų vaikams Bella bei Finn. Šeima savo jaukiuose užmiesčio namuose, įsikūrusiuose Esekse, gyvena jau devynerius metus. Kay yra tikra skandinaviško interjero mėgėja, tai puikiai matyti jos parinktoje apdailos paletėje: balta, pilka bei juodos spalvos akcentai vyrauja visame interjere. Šilumos ir jaukumo interjerui suteikia mediena, kurios Kay namuose yra itin gausu (nuo grindų, baldų iki smulkiausių rustic stiliaus akcentų). Interjerui gylio suteikia balduose ir aksesuaruose parinktos skirtingos tekstūros: mediena, metalas, stiklas ir daug minkštų pledų, pagalvėlių, kilimų, kailio imitacijų. Gyvumo į namus įnešama įvairiomis detalėmis, kurios primena buvimą lauke: šakos, žalios girliandos, augalai ir kita.

Kay turi ypatingą sugebėjimą daiktuose pamatyti potencialą ir, pasitelkus truputėli kūrybiškumo, jiems atrasti vietą namų interjere. Šiuose namuose kupina radinių iš įvairiausių sendaikčių parduotuvių, senų fermų bei garažų. Čia galima atrasti įvairiausio stiliaus baldų bei detalių primenančių skirtingus laikotarpius. Toks nevienodo dizaino baldų derinys neatrodo chaotiškai, o atvirkščiai – susiriša į jaukią ir gyvenamą namų erdvę, kurioje norisi leisti laiką su šeima bei draugais.

Pasak Kay, didžiausias iššūkis, kuriant šių namų interjerą buvo perkelti savo mėgstamą estetiką į modernius namus. Šis namas buvo pastatytas ir įrengtas aštuoniasdešimtaisiais, todėl jame vyravo modernus stilius. Tad kartu su vyru Andy, interjero dizainerė visiškai transformavo namo erdvę. Galutiniame rezultatas – žavintis skandinaviško, kaimiško ir modernaus stilių derinys.

Interjeras: Kay Prestney. Fotografijos: Cathy Pyle via Apartment therapy.

Dar truputis inspiracijos – stalas Treetop

stalas treetop