Skaičiuojame paskutines dienas iki švenčių maratono starto! Kadangi iki Kalėdų liko dar keletas dienų, pristatome penkis paprastus ir greitai įgyvendinamus dekoravimo patarimus, kurie į jūsų namus įneš šventiškos nuotaikos ir padės sukurti itin jaukią atmosferą.

  1. Kalėdinės eglutės pakaitalas. Šiandien vis dažniau dėl vienų ar kitų priežasčių tenka atsisakyti masyvios kalėdinės eglutės (maži vaikai, augintiniai, sunki priežiūra, per maža erdvė ir kita). Tačiau nebūtina visiškai atsisakyti kalėdinės eglės idėjos, jaukiai, šventiškai nuotaikai sukurti užtenka nedidelės eglės šakelės ar netgi eglę, pasitelkę kūrybiškumą, galite suprojektuoti patys. Pavyzdžiui: eglės siluetas sukurtas iš žalių šakelių ar lempučių ant sienos.
  2. Minimalios stilistikos vainikas. Šiandien itin populiarūs subtilūs, labai minimalūs vainikai, kurie į namus įneša žalumos, kalėdinio prieskonio ir estetinio pasitenkinimo. Tokie vainikai atrodo itin stilingai ir namus gali puošti visus metus.

  3. Šilta ir jauki tekstilė. Keletas šventiškos tematikos tekstilės gaminių iškart jūsų interjerui suteiks kalėdinės šilumos ir jaukumo. Šilti pledai, raštuotos pagalvėlės bei kalėdinės servetelės greitai ir nesudėtingai sukurs šventišką pasaką jūsų namuose.

  4. Kalėdinis porcelianas. Kitas paprasta būdas į namus įnešti kalėdinės dvasios – tematinis porcelianas. Paprastus puodelius ir lėkšteles pakeiskite šventiniais indais, pavyzdžiui: lėkštėmis margintomis žvaigždėmis ar puodeliais su briedžiais. Taip pat neužmirkite namuose laikyti šventiškų skanumynų, kuriuos galėsite pateikti šventiniuose induose: karštas šokoladas, imbieriniai sausainiai ir panašūs skanumynai.

  5. Atmosferiškas apšvietimas. Vienas daugiausiai džiaugsmo teikiantis kalėdinis papuošimas – apšvietimas. Tai gali būti šviečiančios girliandos, žvakės ar šventiniai šviestuvai. Šviesa turi ypatinga galią, kuriant atmosferą, todėl kalėdinio dekoro neįsivaizduojame be šio elemento.

Dekorama.lt siūlo namus papuošti šviestuvu – šviestuvas Keops.

sviestuvas-keops