Šį pirmadienį kartu su saulėtais ir nuotaikingais orais jums įkvėpimo norime suteikti unikaliu, netikėtu ir charakteringu interjeru, kuriame pinasi klasikinis stilius, ryškios detalės ir netikėti elementai.

Domino žurnalo meno vadovė Alison Cameron su savo vyru bei sūnumi nusprendė, kad pavargo nuo triukšmingo gyvenimo būdo milžiniškame Niujoroko mieste ir naują gyvenimo etapą pradėjo ramiame užmiestyje, kurio populiacija vos 1500 gyventojų.

Naujais namais šeima pasirinko labai ramioje vietoje esantį penkių miegamųjų namą su istorine praeitimi. Šis namas buvo pastatytas 1867 metais ir anksčiau buvo viena iš geležinkelio linijos stotelių. Kadangi pats namams alsuoja istorija, pora nusprendė jį dekoruoti baldais (klasikiniai baldai, vintažiniai baldai ir t.t.) ir aksesuarais, kurie papildytų ir dar labiau atskleistų tokios architektūros charakteristikas.

Alison yra kilusi iš Teksaso į Niujorką moteris persikėlė dėl darbo, tad gyvenimas nedideliame kaimelyje jai buvo visiškai nauja patirtis. Ieškodama inspiracijos ji sėmėsi idėjų iš europietiškų interjero leidinių, nes pats pastatas mena europietišką stilių. Jai svarbiausia kuriant šį interjerą buvo trys dalykai: jaukumas, patogumas ir meniškumas. Tai puikiai atsispindi šių namų interjere: parinkti klasikiniai baldai yra patvarūs ir ilgaamžiai, sienas puošia išskirtiniai paveikslai, o jaukumo namams suteikia įvairūs dekoratyviniai interjero akcentai (kilimai, šviestuvai, medienos elementai). Daugumą baldų šeima paveldėjo iš savo giminaičių arba rado padėvėtų baldų parduotuvėse, pavyzdžiui: svetainėje stovinčią sofą šeima paveldėjo iš Alison močiutės.

Alison norėjo išsaugoti unikalias istorinio namo vidaus apdailos detales, todėl remonto darbai šiuose namuose beveik buvo nereikalingi, vienintelis darbas buvo perdažyti sienas. Šeima sienoms parinko ryškias spalvas, kurios atspindi jų ryškias asmenybes. Paklausta apie mėgstamiausią šio interjero detalę, Alison neabejodama išskiria originalaus dizaino langus.
Kviečiame pasigrožėti fotografijomis (fotografijos: Kristian Walker, Mydomaine)