Šviesa interjere yra neabejotinai itin svarbi, ji turi ne tik neįtikėtiną galią vizualiai kambariui suteikti papildomos erdvės, bet ir iš karto erdvę padaryti kur kas jaukesnę bei šiltesnę, juk šviesioje, natūralios šviesos kupinoje vietoje kur kas smagiau leisti laiką, nei tamsioje belangėje. Šiandien jus įkvėpti norim interjeru, kuriame karaliauja natūrali šviesa, balta spalva bei šilto atspalvio mediena.

clean-white-walls

Šis 160 kv.m būstas, įsikūręs Maskvoje, priklauso jaunai, stilingai šeima. Interjerą kūrusiai architektų studijai Ruetemple, čia svarbiausi buvo šie aspektai: patogumas, funkcionalumas bei grožis.

Šeima įsigijo namą-dėžutę, kurio viduje nebuvo sienų, todėl architektai turėjo visišką kūrybinę laisvę projektuojant namo vidų. Iš tuščios erdvės jie sukūrė 2 aukštų namą, su trimis miegamaisiais ir didžiule atviro išplanavimo bendra erdve, skirta poilsiui bei buvimui su šeima.

Namų apdailai buvo pasirinktas neutralus pagrindas (baltos sienos bei medinės grindys), taip išryškinant architektūrines detales ir sukuriant šviesos kupinų namų įvaizdį. Be natūralios šviesos, šiuose namuose taip pat nemažai dėmesio buvo skirta dirbtiniam apšvietimui, būste panaudoti įvairiausi apšvietimo būdai: tiek bendras apšvietimas, tiek akcentinis apšvietimas.

Viena įdomiausių interjero detalių – tinklas, skiriantis pirmą aukštą nuo antrojo. Šis tinklas yra ne tik įdomus dizaino sprendimas, bet ir smagi vieta prigulti ar pažaisti.

Kviečiame pasigrožėti fotografijomis! (fotografijos:  Ruetemple)

Dar truputis įkvėpimo – baltas staliukas Kelly Tray.

staliukas kelly tray baltas