Betonas – statybinė medžiaga, kuri daugiau asocijuojasi su pačiais statybų darbais, o ne su užbaigtu, išpuoselėtu interjero dizainu. Tačiau šiandien toks betono įvaizdis yra iš pagrindų griaunamas ir kuo toliau, tuo daugiau modernių interjerų yra puošiami betono apdaila, betono aksesuarais bei kitomis betoną imituojančiomis detalėmis. Šiandien jus norime įkvėpti dviem interjero pavyzdžiais, kuriuose betono akcentai atrodo itin stilingai ir estetiškais.

Pirmasis pavyzdys. Andray Kabanov kurtas 60 kv.m studijos tipo buto interjeras. Šiame interjere betono panaudota tikrai nemažai (ypač virtuvės zonoje, kurioje betonas tarytum pereina nuo sienos ant baldų paviršiaus). Buto jaukumui sukurti ir erdvei sušildyti yra naudojama daug medienos (medinės eglute suklotos grindys, mediniai baldai). Buto kompozicija elegantiškai yra užbaigiama juodos bei baltos spalvos akcentais. Visi elementai tarpusavyje derėdami kuria labai elegantiškos bei modernios erdvės įspūdį.

Fotografijos:  Andray Kabanov

Antrasis pavyzdys. Andrii Zhdanyuk kurtas buto interjeras Varšuvoje. Čia neapdirbtos betono tekstūros yra kur kas mažiau nei pirmajame pavyzdyje. Šiame interjere betonas daugiau yra naudojamas kaip akcentas, kuris papildo monochromatinę spalvų paletę. Ši medžiaga erdvei suteikia netikėtos, naujos tekstūros. Visi elementai tarpusavyje derėdami kuria šiuolaikiškos, modernios erdvės įspūdį.

Fotografijos: Andrii Zhdanyuk

Šiek tiek įkvėpimo – kilimas

kilimas