Šis žavus trijų kambarių butas yra įsikūręs ypatinga architektūra pasižyminčiame pastatų komplekse (statybos metai: 1910-1912). Už šio pastato architektūros slepiasi architekto Albin Brag vardas. Nors butas yra renovuotas, tačiau jame išlaikyta ypatinga pastato dvasia. Čia itin gražiai atrodo šilti ir sandarūs, senoviniai, arkos formos langai.

Viena įdomiausių šio interjero detalių – langas įrengtas kambario viduje, kuris ne tik paįvairina erdvę, bet ir yra funkcionalus – jis padidina natūralios šviesos kiekį miegamajame. Kita išskirtinė detalė – į miegamąjį vedančios stiklinės durys, kurios erdvėje leidžia pasiekti maksimalų šviesos kiekį.

Butas yra įrengtas skandinavišku stiliumi (jame vyrauja šviesi apdaila: šviesios sienos, šviesios medinės grindys). Charakteringumo jam suteikia pasirinkta spalvų paletė (ryškios, mėlynos spalvos detalės). Ši spalva vyrauja balduose bei akcentuose. Bute itin akį patraukianti yra svetainės zona. Joje esantys skandinaviški baldai, atspindi visas geriausias šio stiliaus savybes: dėmesį paprastumui, kokybiškumui, elegantiškumui.

Taip pat šiame būste žaviai atrodo nedidelė paryžietiško stiliaus virtuvė. Čia puikiai atrodo prancūziško bistro tipo plytelės bei nuožulni siena. Bendroje virtuvės / miegamojo sienoje įrengtas langas tarnauja ir kaip atviro tipo lentyna, skirta indams eksponuoti. Miegamasis šiame bute – itin ramiai ir minkštai atrodanti erdvė, kurioje mėlynos spalvos atspalvių lovos tekstilė atrodo tarytum lengvas ir purus debesis.

Fotografijos: historiskahem.se

Pasigrožėkite interjero fotografijomis:

Dar truputis įkvėpimo: šviestuvas

šviestuvas