Praūžus didžiosioms šventėms, paprastai pasinori ramybės ir poilsio. Šiandien siūlome pasisemti šiek tiek įkvėpimo iš pozityvumu ir gera energija spinduliuojančio interjero.

Anna Alfaro šiame būste gyvena metus ir sako, kad pagaliau susikūrė tokią erdvę, kurią tikrai gali vadinti namais. Šie namai yra įsikūrę saulėtoje Barselonoje, Ispanijoje. Tvarkingi, kupini šviesos ir merginos charakterį atspindinčių mažmožių, šie namai skleidžia gerą ir jaukią nuotaiką.

Mergina pasakoja, kad užsukę svečiai visada pabrėžia, kad namuose atsispindi jos būdas. Tai jauki, rami, tvarkinga ir netgi šiek tiek dvasinga erdvė.

Mėgstamiausias būsto savininkės kampelis – virtuvė. Mergina labai mėgsta gaminti, todėl šiai erdvei buvo skirtas ypatingas dėmesys. Atvira erdvė jungianti virtuvę, valgomąjį bei svetainę buvo suplanuota taip, kad susirinkus svečiams skatintų pokalbius, kurtų malonią atmosferą ir šios erdvės tiesiog nesinorėtų palikti.

Pagrindinis merginos patarimas, jeigu pavyko įsigyti būstą su atidengtomis medinėmis sijomis – jų jokiu būdu nedengti. Jos gali tapti pačiu svarbiausiu apdailos akcentu. Jas paslėpti mergina pataria tik tuo atveju, kai erdvėje yra labai reikalinga papildoma garso izoliacija.

Pasigrožėkite interjero fotografijomis! (Informacija ir fotografijos: Apartmenttherapy.com)

Dar šiek tiek įkvėpimo – šviestuvas

šviestuvas-dek51-2