Šią vasarišką dieną jus norime įkvėpti itin ryškiu, stilingu ir kupinu spalvų interjeru.

download (2)

Šis nedidelis butas yra įsikūręs Melburno mieste, Australijoje, jis priklauso Jason Potter ir Penny Bolgia. Pora jau daug metų nuomojosi įvairius butus, bet pagaliau apsisprendė, kad atėjo metas investuoti į nuosavus namus.

Kadangi butas nėra itin didelis, pora pasisamdė interjero studiją “Petrina Turner Design”, kad jiems padėtų sukurti stilingą, bet kartu patogų ir erdvų interjerą. Pora jau kurį laiką domėjosi ir po truputi ieškojo jiems patinkančio interjero dizainerio, būtent Petrina jie pasirinko dėl jos išskirtinio stiliaus, kuriame ji virtuoziškai derina spalvas bei tekstūras. Pora tikrai nepasigailėjo, šiandien jie džiaugiasi gražiais, funkcionaliais, o svarbiausia nuosavai namais.

Poros pagrindinis reikalavimas, kuriant šį interjerą, buvo neprarasti buto erdvės. Tad didžiausia interjero dizainerės užduotis buvo neapkrauti erdvės ir išlaikyti jos funkcionalumą. Rinkdama baldus ir kitas detales šiems namams, ji stengėsi, kad jie būtų daugiafunkciniai. Pavyzdžiui, dėl šios priežasties, valgomojo zonoje buvo įrengtas ‘L’ raidės formos kampinis suoliukas, tokiu būdu prie valgomojo stalo gali susėsti nemažas draugų būrys, o taip pat po suoliuku yra nemažai vietos sandėliavimui.

Šiuose namuose itin stilingi yra miegamieji. Pagrindiniam miegamajam pati dizainerė sukūrė kilimėlį bei šviestuvą ant naktinio staliuko, kurie šiai erdvei suteikia jaukumo. Antrasis miegamasis, kuris tarnauja kaip svečių kambarys ir kaip darbo kambarys, išsiskiria savo ryškiomis, pozityviomis spalvomis.

Pasigrožėkite fotografijomis (fotografijos: Adore home magazine / Annette O’Brien):

Interjero interpretacija: šviestuvas Marble, tapetai Deco palm.

interjero interpretacija