Šis nedidelis studijos tipo butas yra vos 43 kv.m. Viengungišką būsto interjerą buvo patikėta sukurti Rue Temple dizaino studijai.

Tokia nedidelė erdvė yra didelis iššūkis bet kuriam dizaineriui, tačiau dažnai nutinka taip, kad apribojimai nulemia interjero inovatyvumą, taip atsitiko ir kuriant šią erdvę. Būste buvo sukurta moderni erdvė, kurioje vyrauja japoniškas ir urbanistinis stilius. Medine konstrukcija, esančia patalpos centre, erdvė itin inovatyviai buvo sudalinta į atskiras zonas: koridorių, virtuvę, svetainę, vonią, miegamąjį, poilsio vietą bei sandėliavimui skirtą zoną.

Japoniško interjero stiliaus interpretacija juntama minimalume. Bute naudojami minimali apdaila, minimalūs aksesuarai, tik patys svarbiausi baldai. Į akis nekrentanti sienų ir grindų apdaila išryškina šiame bute pačią svarbiausią detalę – šilto atspalvio medinę konstrukciją. Urbanistinės detalės: betoniniai šviestuvai, pilki sėdmaišiai erdvei suteikia šiuolaikišką bei jaunatvišką šarmą.

Išskirtinio charakterio šiai erdvei teikia skirtingų tekstūrų maišymas (šaltas betonas derinamas šilta mediena). Ryškumo ir gyvumo erdvei suteikia žalia sofa bei augalai vazonuose.

Kviečiame pasigrožėti fotografijomis: fotografijos – Rue Tample / Home-Designing.

Dar truputis inspiracijos – sėdmaišis Nest.

sėdmaišis nest