Šis nedidelis, atviro plano butas priklauso Cait Weingartner ir jos sužadėtiniui. Pora neseniai žengė didelį žingsnį ir persikraustė į Sanframciską, nutolusį 1287 km nuo jų buvusių namų. Cait Weingartner, blogerė ir verslininkė, jautė, kad šis žingsnis – puiki galimybė kažkam naujo ir netikėto sukurti. Tad pora pardavė visus savo turimus baldus, persikraustė ir naują namų ervę sukūrė nuo nulio. Šis interjeras ypatingas, nes parodo kaip visai nebrangiai, sumaniais dekoravimo būdais, galima sukurti itin stilingai atrodančią erdvę. Kviečiame pasisemti idėjų!

Taigi ką galime pasimokyti iš šio buto interjero?
1. Apsisprendimo, ką išsaugoti iš senos erdvės, kraustantis į naują, svarba. Pora priėmė gan drastišką sprendimą ir nusprendė nepasilikti jokių senų baldų, išskyrus lovos čiužinį. Toks baldų atsisakymas buvo susijęs su tolimu naujo buto atstumu. Baldus pora pardavė internetu, taip sukaupdami pinigų naujiems baldams.
2. Atrasti, kas jums asmeniškai sukuria “namų dvasios” jausmą. Cait Weingartner namus sieja su knygomis ir meno kūriniais. Mėgstami paveikslai bei plakatai, pakabinti ant sienos erdvę iškarto padaro gyvenamą. Todėl be čiužinio ji iš senų namų išsaugojo visas knygas bei per keletą metų sukauptus meno kūrinius.
3.Baldų pirkimas ir pardavimas internetiniuose portaluose. Tam, kad sutaupyti, mergina daug baldų rado internetiniuose puslapiuose, kuriuose savo senus ar nepanaudotus badus parduoda įvairūs asmenys. Vienas mėgstamiausių Caitradininų – baro vežimėlis, kuris tapo itin įdomia ir šarminga interjero detale.
4. Nuspręsti į kokius baldus verta ir netgi būtina investuoti daugiau pinigų. Šiame interjere brangiausias pirkinys – odinė sofa, kuri puikiai atlieka savo funkciją, kai pora ilgus vakarus leidžia jaukiai įsipatoginę ant jos ir atrodo stilingai.
5. Dekoravimo idėjų paieška Pinterest puslapyje. Mergina yra tikra šio internetinio tinklalapio entuziastė. Ji pripažįsta, kad dauguma nebrangių dekoravimo idėjų buvo nukopijuota būtent iš ten (gausus namų dekoravimas augalais, netikėtai atrodantys aksesuarai, pasidaryk tai pats (angl. DIY) projektai ir kita).
Kviečiame pasigrožėti fotografijomis (fotografijos: Andrea Posadas, The Every Girl).

Dar truputis inspiracijos

kede

Kėdė