Šiandien norime jus įkvėpti spalvingu ir žaismingu interjeru, kuriame šauniai išnaudotos ryškios detalės bei įdomaus dizaino tapetai ant akcentinių sienų. Atėjus pavasariui trokštame spalvų, ryškumo, geros nuotaikos, o šis interjeras puikiai atspindi visa tai. Jaunai, kūrybiškai šeimai namų interjerą sukūrė gerai žinoma interjero dizainerė Taylor Jacobson. Dizainerės užduotis buvo sukurti tokius namus, kurie atspindėtų savininkų vidinius pasaulius (jis dirba kino industrijoje, ji yra rašytoja).

Šis būstas yra įsikūręs Los Andžele, jį sudaro: trys miegamieji, keturi vonios kambariai, virtuvė, valgomasis, svetainė. Taigi erdvė yra nemaža, tačiau kiekvienas kambarys joje yra vis kitoks, savitai unikalus ir išskirtinis. Tokiam išskirtinumui pasiekti padėjo: spalvingų baldų bei aksesuarų naudojimas, žaismingi meno kūriniai, ryškūs kilimai bei strategiškai parinkti akcentiniai tapetai, kurie patraukią akį išskirtiniu dizainu.

Pats namas yra ganėtinai senas, jis buvo pastatytas 1937 metais, jame gausu klasikinių architektūrinių detalių, todėl kuriant interjerą į tai buvo atsižvelgta: interjere maišomi klasikinio bei modernaus dizaino elementai. Skirtingų stilių, spalvų bei tekstūrų maišymas tarpusavyje sukuria namus su ryškiu charakteriu. Dizainerė nepabijojo derinti senų daiktų, rastų antikvariatuose, su visai naujais ir madingais elementais.

Dizainerė taip pat bandė interjere atskleisti poros meilę gamtai (naudojami augalai, gamtai būdingos spalvos, tapetai su gamtos motyvais ir t.t.). Šiuose namuose itin daug mėlynos spalvos, kuri skatina kūrybiškumą, asocijuojasi su tokiais gamtiniais elementais, kaip: vanduo bei dangus, ši spalva taip pat veikia raminančiai.

Kalbant apie tapetus – parinkti tapetai šiuose namuose išsiskiria savo raštais: miegamajame – svajingi debesų rašto tapetai, valgomajame tapetai su briedžiais, vonioje tapetai su knygų viršeliais, kitame vonios kambaryje tapetai su gamtos motyvais, drugeliais. Dizainerė sako, kad tapetai turi didžiulę galią, kuriant kambario nuotaiką, todėl juos renkantis reikia gerai apsispręsti kokią atmosferą turėtų kurti jūsų namai.

Kviečiame pasigrožėti šių spalvingų namų fotografijomis (fotografijos: Amy Bartlam, Mydomaine).

Dar truputis inspiracijos

Tapetai-Frontier-Tropical-Birds

Tapetai Tropical Birds