Šį pirmadienį norime jus įkvėpti unikaliu ir itin žaviu interjero pavyzdžiu – 96 kv.m atviro išplanavimo eklektišku viengungio būstu. Šio, Minske įsikūrusio, buto interjerą sukūrė dizaineris, vizualizacijos menininkas Andrei Lichkouski. Jis įgyvendino išskirtinį skonį turinčio užsakovo norus ir pageidavimus.

Buto savininkas – eklektiško stiliaus, apimančio skirtingas epochas ir archetipus, mėgėjas. Taigi kuriant šių namų interjerą įkvėpimo buvo semtasi iš įvairių, iš pirmo žvilgsnio nevisai suderinamų šaltinių. Rezultatas – mišinys tarp tradicinio ir ultramodernaus interjero stilių.

Interjere itin kruopščiai parinktos visos interjero detalės (apdaila, baldai, akcentai), čia už kiekvieno kampo slypį netikėti sprendimai ir įdomios dekoravimo idėjos. Butas užima 96 kvadratinius metrus, bet dėl atviro išplanavimo, jis atrodo dar atviresnis ir erdvesnis.

Tai protingas interjeras, kupinas sumanių išplanavimo sprendimų bei netikėto spalvų bei tekstūrų panaudojimo. Čia taip pat gausu įdomių, dizainerių kurtų baldų, kuriais itin malonu grožėtis.

Kviečiame pasimėgauti interjero fotografijomis (autorius: Andrei Lichkouski / Homedesigning)

Dar truputis įkvėpimo – FOTELIS MAMMOTH CHAIR, SLIM

FOTELIS MAMMOTH CHAIR, SLIM