Interjero specialistai skelbia, kad „Terracotta“ (molio atspalvio, rusva spalva) yra 2018 metų spalva. Ir iš tiesų, nuo pačių šių metų pirmųjų dienų interneto platybėse galima rasti vis daugiau interjero pavyzdžių, kuriuose ši spalva yra subtiliai įvedama į bendrą spalvų paletę.

„Terracotta“ ypatingai interjere atrodo dėl savo šiltumo, žemiškumo ir kuriamos jaukios atmosferos. Šiandien kviečiame pasigrožėti trimis pavyzdžiais, kaip ši ir kitos panašios spalvos žaviai įsipina į interjerą.

Pirmasis pavyzdys – industrinio stiliaus loftas (fotografijos:  Fredrik J Karlsson / Alvhem). Šis interjeras išsiskiria savo stilingumu ir atmosferiškumu. Čia galima rasti daug industriniam stiliui būdingų elementų (plytinė siena, stiklinės pertvaros, neuždengtos lubų sijos), kurie savaime yra gan šalti. Rusvi, šiltai atrodantys atspalviai puikiai vizualiai sušildo šią erdvę.

Antrasis pavyzdys – skandinaviškos stilistikos interjeras (fotografijos: Stadshem). Šiame interjere žaviai yra derinamos modernios ir vintažinės detalės. Toks šviesus interjeras, panaudojus šiltą „Terracotta“ atspalvį, įgavo vizualinio tūrio ir išskirtinumo.

Trečiasis pavyzdys – skandinaviškos stilistikos būstas (fotografijos: Fantastic Frank). Šiame minkštai atrodančiame interjere, rusvos spalvos atspalviai sukuria ypatingai svetingą ir jaukią atmosferą.