Studijos tipo butas, interjero projektavimo atžvilgiu, yra tikras rebusas, juk vienoje atviro išplanavimo patalpoje reikia priimti begalę funkcionalių bei estetinių sprendimų. Kur bus miegamasis? Kaip erdvė bus suskirstyta į atskiras zonas? Kaip neperkrauti erdvės daiktais, bet kartu sutalpinti visą tai ko reikia patogiam gyvenimui? Ir tai tik keli galvos skausmą keliantys klausimai. Šiandien jus norime įkvėpti dviem interjerais, kurie parodo, kad studijos tipo buto interjeras gali atrodyti lengvai ir erdviai.

Pirmasis interjeras. Interjero autorius – studija Recent Spaces išnaudojo natūralios šviesos kiekį namuose ir sukūrė papildomą erdvės įspūdį, kuris yra ypač reikalingas ribotoje studijos tipo buto erdvėje. Šviesos ir lengvumo jausmas interjere taip pat buvo kuriamas šviesios spalvų paletės pagalba. Vyraujanti interjero spalva – balta, ją sušildo šilti medienos bei aukso spalvos akcentai. Kontrastui bei grafiškumui pasiekti buvo panaudoti juodos spalvos akcentai.

Paprastai pagrindinė užduotis studijos tipo bute yra miegamojo atskirimas nuo bendros erdvės, juk ši erdvė turi pasižymėti jaukumu, intymumu bei saugumu. Interjero studija priėmė sprendimą miegamąjį nuo likusios erdvės atskirti patogiomis slankiojančiomis užuolaidomis.

Antrasis interjeras. Šis interjeras taip pat yra studijos Recent Spaces darbas. Kaip ir pirmajame interjere, erdvumo įspūdžiui sustiprinti buvo išnaudota natūrali šviesa ir šviesi spalvų paletė. Lengvumo įvaizdis kuriamas skandinaviško stiliaus baldų pagalba (nes skandinaviški baldai pasižymi erdvės neapsunknančiomis formomis). Įdomus sprendimas šiame interjere, kuris suteikia vizualinio įdomumo tokiai šviesiai ir iš pagrindo neutraliai erdvei – betoninė lubų konstrukcija, kuri priverčia akis pakelti į viršų.

Fotografijos: Recent Spaces