Kviečiame pasigrožėti Robin Flack butu Helsinkio centre esančioje palėpėje. Robin yra dizaineris ir meno vadovas. Į šį vieno kambario butą jis įsikėlė prieš ketverius metus. Ne itin didelė 485 kvadratinių metrų erdvė patraukli naujajam savininkui pasirodė dėl savo kitoniškos atmosferos, nors butas įrengtas pačioje Helsinkio širdyje, jame tvyro namelio gamtoje aura.

Butas buvo įrengtas septyniasdešimtaisiais, nuožulnios lubos ir dalis sienų yra apipavidalintos medine apdaila, kuri buvo populiari tuo laikotarpiu. Robin labai patiko toks medienos panaudojimas interjere ir inspiravo likusį interjerą. Geltoni tapetai buvo pakeisti pilkos spalvos dažais, kurie dizainerio manymu erdvei suteikia jaukumo. Pagrindinis interjero akcentas – siena ant kurios galima piešti kreida. Kadangi buto savininkas yra menininkas, jis dažnai eskizus piešia tiesiai ant sienos, tai taip pat yra puikus būdas svečiams užimti.

Kalbant apie baldus, Robin svarbiausia yra kūrybiški sprendimai ir daiktai turintys vertę. Daug daiktų esančių šiame bute yra paveldėti, pavyzdžiui: seni sniego batai, priklausė jo senelio, su šiais batais jis pasiekdavo kalnuose esantį namely žiemos laikotarpiu. Taip pat bute yra Robin rankų darbo baldų, pavyzdžiui: kavos staliukas.
Šiame bute juntama gamtos inspiracija: natūralios medžiagos, spalvų paletė ir atitinkami aksesuarai, visai nekeista, kad užėjus į šį butą gali užmiršti, kad esi didmiesčio centre. Jaukus priminimas apie šalia esantį miestą yra nemažas balkonas. Šiltuoju sezonu jis tampa labai svarbia vieta. Jis ne tik praplečia buto erdvę, bet tampa puikia vieta ankstyviems pusryčiams ar romantiškai vakarienei. Siūlome pasigrožėti šio buto fotografijomis.

Fotografijos: Sofia Tuovinen.

Dar truputis inspiracijos

inspiracija

Kėdė