Šiandien norime jus įkvėpti dviem skirtingais, bet kartu panašiais interjero pavyzdžiais, kuriuose gražiai atsiskleidžia miesto aplinkos daroma įtaka namų stiliui. Žinoma, plytinės sienos interjere yra ne naujiena, tačiau šiandien ši tendencija yra ypač populiari šiuolaikiškuose, urbanistiniuose interjeruose, kuriuose miesto ritmas ir gyvenimo būdas yra perkeliams į namų vidų. Miestas, jo konstrukcijos tokiuose namuose tampa vienu iš pagrindinių įkvėpimo šaltinių.

Pirmasis interjeras. Pirmajame interjere plytinė siena atrodo tarytum kruopščiai parinktas meno kūrinys. Kadangi likusi buto apdaila yra labai tvarkinga, sterili ir šviesi, tokioje erdvėje akcentinė plytinė siena itin išryškėja ir tampa svarbiausiu interjero akcentu. Nelygi, neapdirbta tokios sienos tekstūra interjerui suteikia gylio bei charakterio.

Pasigrožėkite interjero fotografijomis galerijoje (fotografijos: Entrancemakleri)

Antrasis interjeras. Antrajame interjere, ne taip kaip pirmajame, plytos nėra tik akcentas, jos dominuoja visame interjere ir taip sukuria bendrumo su supančia aplinka įspūdį. Šis loftas yra įsikūręs visai šalia didelės traukinių stoties, todėl čia yra gerai juntamas industrinės aplinkos įkvėpimas.

Pasigrožėkite interjero fotografijomis galerijoje (fotografijos: Fantastic Frank)

Truputis įkvėpimo – tapetai

tapetai