Šį pirmadienį jus įkvėpti norime tikru dizaino “perliuku”, kuriame yra itin juntama urbanistinio ir industrinio interjero dizaino stiliaus įtaka. Tokią interjero dizaino koncepciją padiktavo neeilinė būsto vieta – šie apartamentai yra įsikūrė senose fabriko patalpose, Vokietijoje. Transformuojant tokią nestandartinę erdvę, svarbiausia buvo natūrali šviesa, funkcionalumas ir erdvės užpildymas daiktais, kurie būsto savininkams turi išskirtię reikšmę.

Šių namų interjerą būsto savininkai apibūdina trimis žodžiais – industrinis, monochromatinis, eklektiškas. Įdomu tai, kad šį neeilinį interjerą sukūrė jie patys (Petra ir Eddie, kurie abu yra fotografai), be jokios interjero specialistų pagalbos.

Poros estetinį skonį suformavo jų gyvenimo būdas, Petra ir Eddie yra kosmopolitiški žmonės, jiems teko pagyventi įvairiuose pasaulio kampeliuose (Paragvajuje, Kanadoje, Prancūzijoje… O dabar ir Vokietijoje). Jų namai yra eklektiška kolekcija daiktų (baldų bei aksesuarų), kuriuos pora surinko gyvendami skirtingose šalyse (net ir dabar, kai pora leidžiasi į svetimus kraštus nuosavu automobiliu, visada užsuka į antikvariatus, ieškodami naujų puošmenų namams).

Kadangi pora gyvena intensyvų gyvenimo būdą, jie norėjo namų, kuriuose vyrautų ramybės aura (tam pasiekti jie pasitelkė monochromatinę interjero paletę). Petra ir Eddie sako, kad jų namai toli gražu nėra tobuli, bet tobulumas ir nėra jų siekiamybė. Pora save apsupo vintažinių, padėvėtų, paveldėtų vaikystę menančių ir naujų daiktų deriniu. Jų manymu, be galo malonu, kai daiktai esantys namuose asocijuojasi su tam tikrais atsiminimais arba žmonėmis. Jeigu jie nutaria investuoti į visiškai naują daiktą, jis turi būti nepriklausantis nuo laiko, unikalus ir toks, kad jis patiktų porai ir po daugėlio metų.

Kviečiame pasigrožėti šiuo unikaliu interjeru. Fotografijos ir interjeras – Wertvoll Fotografie

Dar truputis įkvėpimo – kėdė

kede