Nedidelė nuosavo būsto kvadratūra kartais gali kelti papildomų iššūkių, kuriant savo svajonių interjerą. Tačiau mes esame tikri, kad maži namai gali atrodyti erdviai ir kartu labai stilingai. Šį kartą norime jus įkvėpti 46 kv. m buto esančio Švedijoje interjeru. Šie namai puikai iliustruoja tai, kad nedidelė erdvė gali atrodyti be galo skoningai ir kartu neperkrautai.

Pirmą kartą pamačius šio buto fotografijas, tikrai sunku suprasti, kad tai mažytis, vieno kambario butukas. Taip yra todėl, kad šioje erdvėje yra panaudotos įvairios dizaino gudrybės, kuriuos nedidelę erdvę paverčia tiek funkcionaliais, tiek nepaprastai gražiais namais.

Žinoma, reikia pradėti nuo to, kad šio būsto savininkams labai pasisekė, kad šis butas yra įsikūręs senos statybos name. Tai reiškia, kad galima išnaudoti tokius architektūrinius privalumus, kaip: aukštos lubos, dideli langai bei durys, sienų apvadai ri panašiai. Šios detalės kuria papildomos erdvės įspūdį.

Architektūrines detales sujungus su šviesia apdaila, aiškiu atskirų funkcinių zonų padalinimu ir sumaniais baldų ir aksesuarų sprendimais išgaunamas itin patraukus rezultatas.

Tokiai šviesiai erdvei sušildyti buvo naudojamos medaus atspalvio grindys bei su jomis derančios akcentinės gelsvos bei aukso spalvos detalės.

Taip pat namuose ypatingas dėmesys buvo skiriamas apšvietimui. Čia gausu išskirtinio dizaino šviestuvų, kurie suteikia šviesos tamsiuoju paros metu, o dinomis atrodo kaip stilingi interjero aksesuarai.

Kviečiame pasigrožėti fotografijomis galerijoje:

Fotografijos: ©Fantastic frank

Dar šiek tiek įkvėpimo: šviestuvai

Šviestuvas-MOOV