Šiandien norime jus įkvėpti architektų studijos Intressanta Hus darbu. Šis namas ir jo interjeras yra ypatingas tuo, kad jame puikiai atsiskleidžia pramoninės medžiagos betono grožis ir skleidžiamas ramybės jausmas.

Ši medžiaga, kuri seniau buvo laikoma atšiauria ir netinkama namo vidaus apdailai medžiaga, šiandien imta vertinti visai kitaip. Interjero dizaino pasaulyje betonas įgavo šiuolaikinį gyvenimą reprezentuojančios medžiagos įvaizdį.

167 kv.m namas yra įsikūręs Švedijoje, prie Mälaren ežero. Betonas šiame projekte buvo naudojamas namo eksterjere bei interjere (betoninės grindys, betoninės sienos). Didžiulių langų ir vientisai naudojamo betono pagalba buvo panaikinta riba tarp namo eksterjero bei interjero.

Betonas šiame interjere atsiskleidžia visu savo grožiu ir geriausiomis savybėmis: tekstūriškumu, žemiškumu, neapdirbtumu. Jis sukuria modernaus, šiuolaikiško natūralumo jausmą.

Atviro išplanavimo interjerą sušildo naudojami tekstūriški audiniai (užuolaidos, kilimai) bei natūralios medienos detalės.

Kviečiame pasigrožėti projekto fotografijomis galerijoje:

©Intressanta Hus

Dar truputis įkvėpimo – medžiagų derinys: mediena ir batonas (šviestuvai)

cementwood