Jeigu nemėgstate vaikytis naujausių mados tendencijų, o labiau už viską norėti sukurti unikalų namų veidą, parinkome jums kelis interjero sprendimus, kurie padės šią svajonę įgyvendinti.

Patogus baldų išdėstymas erdvėje. Norint sukurti erdvę, kurioje vyrautų patogumas ir atsipalaidavimo jausmas, labai svarbus yra tinkamas baldų išdėstymas pasibuvimams su draugais bei šeima skirtose namų vietose. Pavyzdžiui, svetainėje baldus reikia išdėstyti taip, kad jie netrukdytų lengvam judėjimui po erdvę. Netgi galima išbandyti baldus be atlošų bei atramų.

kušetė-Turn-Daybed-Cotton-Linen-Natural-interjere

KUŠETĖ

Netradicinė medžiaga interjere – betonas. Daug charakteringumo interjerui suteikia pasirinktų medžiagų tekstūros. Labai įdomiai namuose gali suspindėti tokia industrinė medžiaga, kaip betonas. Jeigu bijote, kad betonas yra pernelyg šalta medžiaga, išbandykite nedidelius jo akcentus, kurie dera su šiltai atrodančia mediena.

Staliukas-Douglas-Coffee-Table-Ø80cm-600x600

KAVOS STALIUKAS

Netikėto dizaino šviestuvai. Šiandien šviestuvai užima be galo svarbią vietą interjere. Jie atlieka ne tik apšvietimo funkciją, bet kartu yra ir itin svarbi dekoro detalė. Tad ieškodami naujo šviestuvo namams, rinkitės netradicinio dizaino šviesos aksesuarą, kuris galėtų atlikti meno kūrinio vaidmenį namuose.

šviestuvas-ELMA-PORTABLE-FLOOR-LAMP-WHITE-INTERJERE

ŠVIESTUVAS

Rinkitės daugiafunkcius baldus. Šiandien baldų dizainas yra smarkiai pažengęs, todėl rinkoje galima rasti itin įdomių, netradicinių daiktų. Pravartu savo namus papildyti tais daiktais, kurie iš karto atlieka kelias funkcijas. Pavyzdžiui, šis šviestuvas kartu yra ir naktinis staliukas, ir vieta telefonui pasikrauti.

šviestuvas-MULTI-Wall-USB-1L-Black-interjere

ŠVIESTUVAS