Šylant orams vis daugiau galvojame apie pabėgimą iš miesto ir laisvo laiko leidimą gamtoje, ramybės ir natūralumo apsuptyje. Tokios nuotaikos įkvėpti šiandien siūlome pasigrožėti neįtikėtina ramybe dvelkiančiais namais įsikūrusiais Islandijoje.

14

13

Tradicinės islandiškos (juodos medienos) statybos namas yra įsikūręs vakarinėje šalies dalyje, Snæfellsnes Peninsula regione. Šis interjeras yra išskirtinis tuo, kad jame derinamas tradicinis interjero stilius su moderniomis ir vintažinėmis detalėmis. Toks eklektiškas stilių derinys asocijuojasi su pasaulietiškumu, skirtingomis kultūromis bei kelionėmis.

Interjere dominuojanti spalva – mėlyna. Tai yra ir visą interjerą vienijanti tema. Būtent tamsus mėlynos spalvos atspalvis kuria nepaprastą ramybės jausmą šiuose namuose. Vizualinis įdomumas čia yra kuriamas kontrasto pagalba – baltos spalvos akcentai bei medinės detalės kontrastuoja su tamsia apdaila.

Šie namai yra įrengti paprastai ir kartu subtiliai, todėl juose vyrauja puikus patogumo ir jaukumo derinys. Toks interjeras sukuria nuostabią atmosferą, kuri leidžia atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdieninių problemų bei vargų.

Pasigrožėkite interjero fotografijomis galerijoje:

Fotografijos: Kristinn via Airbnb

Truputis įkvėpimo:

kėdė

kėdė Evelyn