Baldų parinkimas mažai erdvei gali tapti gan sudėtinga užduotimi, juk būtent baldai gali padaryti erdvę „sunkia“, ankšta arba „lengva“ bei patogia. Pateikiame keletą pasiūlymų, kaip išlaikant erdvės įspūdį, įsprausti vieną kitą baldą į jūsų nedidelę erdvę.

Veidrodžiai. Mažai erdvei praplėsti sienas puoškite ne tik meno kūriniais bet ir veidrodžiais. Veidrodžiai ypač tinka kambariams, kuriuose yra nedideli langai ir mažai šviesos. Praktiškas patarimas: maksimaliam efektui pasiekti, kabinkite veidrodį tiesiai priešais langą,  taip sukursite šviesos ir erdvės įspūdį.

Étagère
Étagère

Valgomojo stalas ant vienos kojos. Toks ‘bistro’ tipo stalas puikus tuo, kad pasirodžius netikėtam svečiui prie jo be didesnių problemų galėsite pastatyti papildomą kėdę. Praktiškas patarimas: mažai erdvei tiks apvalios formos stalviršis. Toks baldas neturi aštrių kampų, kuriuos netyčia galėtumėt užkliudyti.

MyDomaine
MyDomaine

Suoliukas. Suoliukas be atlošo – itin tinkamas pasirinkimas nedideliam valgomajam. Tos baldas lengvai gali būti pastumtas po stalu, taip neužimant papildomos vietos.

goodhousekeeping
goodhousekeeping

Akriliniai baldai. Peršviečiami akriliniai baldai – nematomi baldai, kurie mažoje erdvėje lengvai atras vietą dėl savo lengvumo. Praktinis patarimas: jeigu jums peršviečiamas baldas nėra vizualiai itin patrauklus, jį galite puošti kailio imitacija ar vilnos užklotu.

Bloglovin'
Bloglovin’

Pufai. Šis baldas mažoje erdvėje yra labai universalus: ant pufo galima pasidėti kojas, jis gali tapti papildoma sėdima vieta ar staliuku. Pufų pasirinkimas yra labai platus, galite rinktis nuo marokietiškų iki rustic stiliaus (liet. kaimiško stiliaus) pufų.

ministryofdecoblogspot
ministryofdecoblogspot