Baldai interjere atlieka dvi funkcijas: pirmiausia – tai funkcionalus daiktas, kuris pildo konkrečią funkciją (baldai skirti sėdėjimui, baldai skirti gulėjimui, baldai skirti daiktų talpinimui ir t.t.); antra – tai matomas ir estetinėmis savybėmis pasižymintis interjero elementas. Visi norime namuose turėti gražius ir kokybiškus daiktus, kurie suteiktų tam tikrą vidinį pasitenkinimą. Tačiau dažnai, dėl baldams skirto biudžeto ribotumo, esame priversti rinktis tarp grožio ir kokybės, tarp funkcionalumo ir estetinių savybių it kitų. Pristatome keturis patarimus, kurie padės taupiai įsigyti ir namus papuošti stilingais, išskirtinio dizaino baldais.

Senų baldų atnaujinimas. Pirmiausia rekomenduojama gerai apžiūrėti daiktus, kuriuos jau turite namuose. Kiekvienuose namuose dažnai yra mylimų, bet estetiškai praradusių savo patrauklumą baldų. Prieš išmesdami juos, pasvarstykite apie jų prikėlimą naujam gyvenimui. Pavasaris – puikus metas atsinaujinimui, šiuo metu tinka užsiimti pasidaryk tai pats (angl. DIY) projektais. Gal užtektų seną komodą perdažyti specialiai tam skirtais dažais? Gal seną kėdę aptraukti nauju audiniu? Jūsų rankomis atnaujinti baldai atrodys išskirtinai ir taps pasididžiavimą keliančiu interjero objektu, kurio niekas kitas daugiau neturi.

Interjero salonų ekspozicijos išpardavimai. Tiems, kurie nori išskirtinio dizaino, dizainerių kurtų baldų, vertėtų pasinaudoti šiuo patarimu: lankydamiesi interjero salonuose paklauskite ar ekspozicijoje stovintys baldai yra parduodami. Dažnai šiems baldams, kurie yra eksponuojami pirkėjams, yra taikomos akcijos ir nuolaidos, o vykstant visos ekspozicijos išpardavimams, galite puikiai atrodančius, naujus baldus gauti su didele nuolaida.

Baldai su akcijomis. Norintiems taupiai įsigyti baldus, patariama dažnai stebėti interjero salonų elektronines parduotuves bei socialinius tinklalapius, taip pat galite prenumeruoti jų naujienlaiškius. Šiose platformose skelbiamos įvairios akcijos, kurios padės sutaupyti perkant naujus baldus.

Padėvėtų baldų medžioklė. Kitas puikus būdas pigiau rasti išskirtinio dizaino baldus – padėvėtų baldų pirkimas. Padėvėti baldai, puikiai tinka žmonėms ieškantiems išskirtinio dizaino. Antikvariatuose galite rasti unikalių daiktų, kurie savo išvaizda primena senu laikus ir namams suteikia nemažai charakterio. Taip pat baldų galite ieškoti ir skelbimų portaluose, kuriuose galite gauti visai naujų baldų, už mažesnę kainą nei parduotuvėje arba unikalių antikvarinių baldų.

Kviečiame pasidairyti www.dekorama.lt akcijų skyriuje!

šviestuvas nojar koliazas

Šviestuvas Nojar