2017 metams einant į pabaigą, galime drąsiai pažvelgti atgal ir įvertinti tai, kas šiais metais patiko ir kas nepatiko, ko buvo užtektinai ir ko buvo per daug. Viena interjero tendencija, kuri šiais metais buvo itin populiari ir tikime, kad jos populiarumas laikysis dar ilgai – marmuras. Baldai su marmurinėmis detalėmis, marmuriniai dekoravimo aksesuarai, marmurą imituojanti interjero apdaila – visų šių detalių interjere šiandien yra labai daug ir mus tai džiugina, nes ši tendencija yra be galo elegantiška ir subtili.

Marmuriniai baldai ir detalės virtuvėje.

Šiandien marmuro detalės itin dažnai sutinkamos virtuvės interjeruose. Marmurinės plytelės, stalviršiai – tai tik kelios vietos, kuriose galima panaudoti šią medžiagą. Kaip ypatingai gražų akcentą, galima išskirti marmurinę virtuvės salą. Tokia sala atrodo itin stilingai ir į bet kokio stiliaus virtuvę ji gali įnešti šiek tiek elegancijos.

Šaltinis: Mim Design
Šaltinis: Mim Design

Marmuriniai baldai ir detalės vonioje.

Kalbant apie marmurą, tikriausiai daugumai pirma erdvė šovusi į galvą yra vonia. Vonioje marmuras ypač tinka dėl savo savybės, kurti švaros ir tvarkos įspūdį. Šiandien labai madingi įvairūs vonios baldai su marmuriniais akcentais.

Šaltinis: Altamarea Bathroom Boutique
Šaltinis: Altamarea Bathroom Boutique

Marmuriniai baldai ir detalės svetainėje.

Svetainė – erdvė, kurią mėgstame puošti, juk čia daug laiko praleidžiame leisdami savo laisvalaikį su šeima bei draugais, todėl norime sukurti kuo jaukesnę ir gražesnę erdvę. Marmuro svetainės interjeruose šiais metais buvo tikrai daug: marmurą imituojantys tapetai, marmuriniai kietieji baldai ir įvairūs aksesuarai. Tikriausiai labiausiai pamėgta marmurinė detalė šioje erdvėje – kavos staliukai, kurie atrodo itin stilingai.

Šaltinis: zuiver
Šaltinis: zuiver

Marmuriniai baldai ir detalės miegamajame.

Miegamojo erdvė – rami ir neperkrauta, todėl ir marmuro detalės šiame kambaryje yra smulkios ir lengvos. Pavyzdžiui, miegamajame labai žaviai atrodo marmuriniai šviestuvai, marmuriniai gėlių vazonai bei marmurą imituojanti patalynė.

Šaltinis: Adairs
Šaltinis: Adairs

Šiek tiek įkvėpimo – staliukas

staliukai drum