Kadangi paskutinėmis dienomis saulė nelipina mūsų šiltais spinduliais, norime jus įkvėpti saulėtu, jaukiu ir kupinu įdomiu detalių interjeru. Šis būstas yra įsikūręs Valensijoje, jis priklauso jaunai Raquel ir Pedro porai , kuri šiuose namuose gyvena jau ketverius metus.

Ši erdvė yra ypatingai žavi dėl natūralios šviesos gausos ir rankų darbo detalių. Raquel ir Pedro yra menininkai, kuriuos įkvepia kelionės, juos supantis pasaulis, įvairios kultūros, žmonės bei menai, visa tai puikiai atsiskleidžia jų namų interjere.

Pora sako, kad šie namai, tik juos nusipirkus, atrodė visai kitaip. Tai buvo istorinės, apleistos ir neišvaizdžios patalpos, bet kartu su architektų pagalba jie sugebėjo išryškinti žavius šios erdvės bruožus: natūralią šviesą, plytines sienas, medines sijas bei jaukią terasą. Rinkdamiesi namų apdailą, jie stengėsi būti kuo pagarbesni pastato istoriniai praeičiai.

Raquel ir Pedro yra dideli meno mėgėjai, todėl rinkdamiesi baldus bei aksesuarus jie skyrė didelį dėmesį jų unikaliam, išskirtiniam dizainui. Be originalių baldų, jie taip pat namus užpildė itin skoningais ir įdomiais interjero akcentais.

Kaip ir kurdami meno kūrinius, taip ir kurdami namų interjerą, jie ypatingą dėmesį skyrė įvairumui, tekstūroms bei originalumui. Galų gale iš griuvėsių Raquel ir Pedro sugebėjo sukurti tikrai išskirtinius namus, kuriuos jie apibūdina taip: paprasti, eklektiški, natūralūs.

Pora taip pat dalinasi geriausiu kada nors gautu interjero dekoravimo patarimu: svarbu neskubėti, ir nebandyti iškarto dekoro detalėmis užpildyti visus namus, reikia tai daryti palaipsniui, leidžiant laikui bėgti, savaime atrasite pačias tinkamiausias interjero detales.

Kviečiame pasigrožėti interjero fotografijomis (fotografijos: Alicia Macias / Apartmenttherapy).

Dar truputis įkvėpimo – natūralumas intejere (kilimas Ajo).
kilimas-ajo