Galima drąsiai teigti, kad dizaine egzistuoja keletas elementų, kurie niekada neišeis iš mados. Vienas tokių elementų – dryžiai. Dryžiai tiek drabužių, tiek interjero dizaine yra populiarūs dėl savo transformuojančios galios. Jie gali vizualiai paaukštinti arba praplėsti.

Tad visai nekeista, kad dryžuoti tapetai interjero dizaine populiarūs yra jau labai seniai, ir panašu, kad tokie ir liks dar labai ilgai. Šiandien jums pristatome 5 išskirtinius šio tipo tapetų dizainus.

Tapetai Scandinavian stripes, Magnus – klasikiniai, pakankamai stambių dryžių tapetai, išsiskiriantys savo juodos bei baltos spalvų deriniu (galimos ir kitos spalvos).
TAPETAI-SCANDINAVIAN-STRIPES-MAGNUS-BLACK-516-91-INTERJERE
TAPETAI

Tapetai Thin Lines Wallpaper – smulkių dryžių tapetai, kurie atrodo žaismingai ir subtiliai. Rusvas atspalvis jiems suteikia natūralios šilumos (galimos ir kitos spalvos).
tapetai-fermliving-Thin-Lines-Wallpaper-Grey-Off-White-180-interjere
TAPETAI

Tapetai Scandinavian stripes, Emilia – šių tapetų dryžių plotas yra nevienodas, būtent tai jiems suteikia žaismingo lengvumo. Galimos ir kitos spalvos.
TAPETAI-SCANDINAVIAN-STRIPES-EMILIA-RED-701-54-INTERJERE
TAPETAI

Tapetai Strings. Šie tapetai patiks ieškantiems kažko originalesnio. Dryžiai šiuose tapetuose yra nelygūs, o tai suteikia jiems unikalaus charakteringumo. Galimos ir kitos spalvos.
TAPETAI-STRINGS-INTERJERE
TAPETAI

Tapetai Galena. Šie tapetai išsiskiria savo tekstūriškumu bei metalo blizgesiu. Galimos ir kitos spalvos.


TAPETAI