Pradžia / Naujienos / Pirmadienio įkvėpimas: skandinaviško stiliaus erdvė, kurioje dominuoja gamtos tematika

Pirmadienio įkvėpimas: skandinaviško stiliaus erdvė, kurioje dominuoja gamtos tematika

Skandinaviškuose interjeruose labai dažnai pagrindiniu įkvėpimo šaltiniu tampa gamta. Šis interjeras – puikus pavyzdys, kai gamtos motyvai interjere tampa svarbiausiu elementu.

Žalia spalva, natūrali mediena ir gyvi augalai – trys akcentai, kurie Nikolay Limansky interjere sukuria tikros ramybės oazės įspūdį. Dėl tokios ryškios gamtos tematikos, pažvelgus į fotografijas būtų sunku nuspėti, kad iš tiesų butas yra įsikūręs betoninėse miesto džiunglėse, kur natūralios žalumos yra visai nedaug.

Būtent dėl žalių kampelių trūkumo miesto aplinkoje, buto savininkai norėjo, kad bent jau namai dvelktų gamtai būdinga gaiva. Dizaineriui gaivos įspūdį interjere padėjo sukurti ne tik dekoratyvūs vazoniniai augalai, bet ir gyva siena svetainėje, kuri buvo padaryta taip, kad primintų langą į sodą.

Bute akcentine spalva buvo parinkta žalia ir jos atspalviai. Žalia spalva interjere sukuria vientisumo jausmą ir kartu papildo gamtos tematiką.

Kita svarbi interjero dalis – natūrali mediena, kuri taip pat papildo bute vyraujančią gamtos tematiką. Ši medžiaga yra natūraliai šilta, tad kartu ji padeda sukurti namų jaukumą.

Vaikų kambaryje be žalios spalvos, kuri asocijuojasi su miškais, pievomis ir laukais, taip pat atsiranda ir jūros temą. Čia ypač gražiai atrodo laivo piešinys ant sienos. Taip pat akį patraukia žaismingas dviaukštės lovos sprendimas, kuris primena laivą.

Pasigrožėkite fotografijomis:

Dar truputis įkvėpimo – gamtos tematikos fototapetai.

TAPETAI-SANDBERG-SKOG-SKOG-622-08-interjere