2019 metų pavasario/vasaros tendencijos yra susijusios su atostogomis, tolimais kraštais ir grįžimu prie natūralumo. Kviečiame pasisemti šiek tiek įkvėpimo iš šių 5 tendencijų.

Atostogos kaime. Jeigu jums teko džiaugsmas turėti senelius gyvenančius arba vasarojančius kaime, mediniame namelyje su baltomis langinėmis, tai ši tendencija jums pasirodys ypač nostalgiška. Ji yra susijusi su natūraliomis, tvariomis medžiagomis, grubiomis medienos tekstūromis bei paprastumu.

Spalvos: slyvinė, alyvinė, rusva

Medžiagos: Mediena, metalas, linas

3

KOMODA

Švelnūs tropikai. Kas gali būti vasariškiau už kelionę į tropikus? Ši tendencija yra susijusi su tropinių augalų bei egzotinių gyvūnų raštais bei formomis.

Spalvos: lapų žalia, garstyčių, rožinė

Medžiagos: oda, aksomas, mediena

fototapetai-rebel-wall-bouquet-pride-palm-R15901-interjere

TAPETAI

Tolimų kultūrų įkvėpimas. Nors ši tendencija išryškėjo jau gerokai anksčiau, tačiau ji savo aukštoje pozicijoje išlieka ir pavasario/vasaros sezoną. Tai interjero detalės, kurios yra įkvėptos tolimų kraštų kultūrų (tai atsispindi spalvose, raštuose, medžiagose).

Spalvos: prieskonių raudona, tamsiai ruda, ochra

Medžiagos: keramikos dirbiniai, audiniai ir virvės

kilimas-8907-Vodkarambar

KILIMAS

Subtilus glamūras. Subtilios prabangos ir modernios klasikos mylėtojams ši tendencija turėtų išties patikti. Naujajame 2019 metų glamūre yra mažiau blizgesio ir daugiau rafinuotumo.

Spalvos: alavinė, pastelinė rožinė

Medžiagos: marmuras, aksomas, padūmavęs stiklas

suoliukas-bella

SUOLIUKAS

Natūralizmas. Šiais metais labai ryški yra tvarumo tendencija. Renkantis interjero elementus žmonės ieško natūralumo ir ilgaamžiškumo.

Spalvos: žemės spalvų gama

Medžiagos: mediena, akmuo, natūrali tekstilė

šviestuvas-sarn

ŠVIESTUVAS