Valgomojo kėdės – svarbesnis baldas nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Labai dažnai nutinka taip, kad valgomasis namuose yra daugiau nei vieta skirta pavalgyti. Tai paprastai dar yra ir pasibuvimų, ir stalo žaidimų, ir darbų vietą (darbo su kompiuteriu, vaikų namų darbų ruošimo ir pan.). Tad renkantis kėdės šiai erdvei, reikia atsižvelgti ne tik į jų estetiką, bet ir patogumą bei funkcionalumą.

Šį kartą parinkome TOP 5 valgomojo kėdės, kurios tiks kiekvienam interjero stiliui.

Kėdės herman. Tai itin lengvos ir niekada iš mados neišeinančiu dizainu pasižyminčios kėdės. Tai valgomojo baldas, kuris gražiai gali atsiskleisti tiek skandinaviškame, tiek industriniame interjere.

kėdės

KĖDĖS

Kėdės LJ 1. Šios valgomojo kėdės yra ypatingos tuo, kad jos atspindi šiuolaikines ekologiškumo idėjos. Kėdžių veltinis yra pagamintas iš perdirbto plastiko.

2

KĖDĖS

Kėdės Elephant. Tai subtilia elegancija dvelkiančios valgomojo kėdės. Jos pasižymi ypatinga kokybe ir yra pagamintos iš natūralių medžiagų.

kėdės

KĖDĖS

Kėdės Mebla. Šios kėdės yra patogios ir lengvos. Taip pat jos yra pagamintos iš natūralių medžiagų.

4

KĖDĖS

Kėdės Bliss. Svarbus šių kėdžių bruožas – jos tinka tiek lauko valgomajam, tiek namų valgomajam. (Praktiškas patarimas: šios kėdės labai žaviai atrodo kai yra derinamos kelios jų spalvos prie vieno stalo.)

kėdės

KĖDĖS