Tapetai erdvei akimirksniu gali suteikti visiškai naują veidą. Tikriausiai nėra kitos apdailinės medžiagos, kuri kambarį papildytų tokiu tiksliu pasirinktu charakteriu – tai gali būti gamtos ramybe dvelkianti aura, ekstravagantiškas prabangos jausmas, vaikiška nuotykiu dvasia ir t.t. Pristatome TOP 5 tapetų dizainus, kurie 2018 metais mums paliko itin stiprų įspūdį.

Modernūs tapetai – Thin lines. Dryžiai – tapetų dizainas, kuris niekada neišeis iš mados, todėl tapetai Thin lines privalo būti įtraukti į šį sąrašą. Būtent šie dryžiai erdvėje atrodo išskirtinai dėl savo smulkumo ir subtilumo.

tapetai-fermliving-Thin-Lines-Wallpaper-Green-Off-White-534-interjere

Vaikiški tapetai – Safari. Tapetai yra ypač populiarūs vaikų kambariuose. Juose įamžinti raštai gali padėti lavinti vaiko vaizduotę ir paskatinti juos kartas nuo karto persikelti į savo fantazijos pasaulius. Tapetai Safari žavi savo unikalia spalvine gama bei žaismingumu.

tapetai-fermliving-Safari-Wallpaper-197-interjere

Klasikiniai tapetai – Tulipa stella. Klasikiniuose interjeruose taip pat dažnai yra pasirenkama tapetų opcija, kadangi ten slypi daug charakterio bei puošnumo. Šie tapetai išsiskiria savo intensyvumu ir atmosferiškumu.

klasikiniai tapetai

Fototapetai – Fir forest. Fototapetų pagalba ant kambario sienos galima perkelti bet kokį jums patinkantį vaizdinį. Nuostabus pavyzdys – miško peizažas.

tapetai fir forest

Vaikiški fototapetai – Mountain ridge. Šis fototapetų dizainas yra ypatingas tuo, kad jis patiks tiek vaikams, tiek jų tėveliams.

Tapetai-Rebelwalls-Mountain-Ridge-R14584