Reikia pripažinti, kad kokybiški, išskirtiniu dizainu pasižymintys baldai bei interjero aksesuarai nėra pigūs. Kartais savo svajonių interjero detalei reikia taupyti ne vieną ir ne du mėnesius. Tačiau retkarčiais pasitaiko progų, savo išsvajotą baldą, šviestuvą ar kilimą įsigyti už kur kas prieinamesnę kainą. Dekoramos skyrelyje „AKCIJOS“ galite rasti pastaruosius daiktus iš mūsų ekspozicijos, kuriems taikomos nemažos nuolaidos.

Šiandien jums parinkome mūsų TOP 5 prekės iš skyrelio „AKCIJOS

Fotelis Butterfly. Drugelio formos fotelis, kuris dizaino pasaulyje jau yra tapęs klasika. Jis yra pagamintas iš tvirtų medžiagų – odos ir plieno, todėl namus puoš ilgus metus.

fotelis Butterfly Brown interjere

FOTELIS

Šviestuvas Mezzo 4. Metalo blizgesio interjerui suteikiantis, vario atspalvio šviestuvas, kuris gali atsiskleisti tiek skandinaviškame, tiek moderniame, tiek glamūriškame interjere.

lampa_wiszaca_mezzo

ŠVIESTUVAS

Pufas Moro. Šis žavus pufas interjere puikiai gali pasitarnauti kaip papildomos tekstūros ir vizualinio gylio suteikianti detalė.

pufas Moro Recycled Hand-woven Cotton Pouf

PUFAS

Kilimas Vanessa. Kilimas Vanessa pakerės tuos, kurie ieško kažko ryškaus ir originalaus savo būstui. Šis kilimas yra pagamintas iš vilnos.

kilmas vanessa

KILIMAS

Staliukas Cumi. Jeigu norite dalelę gamtos perkelti į savo namų vidų, staliukas Cumi tai padarys nesudėtingai ir elegantiškai.

baldai stalas dekorama cumi 4

STALIUKAS