2019 metai tikrai džiugina savo etiškomis tendencijomis, kurios yra linkusios į tvarią, apgalvotą, lėtą madą. Kaip drabužių dizaine, taip ir interjero dizaine, šiais metai ypač daug dėmesio yra skiriama natūralioms medžiagoms bei ekologiškumui. Taip pat pereinama nuo neutralių bei šaltų atspalvių prie ryškesnių ir šiltesnių. Šį kartą parinkome 5 daiktus (baldus bei aksesuarus) iš Dekorama.lt puslapio, kurie atspindi šias  2019 m. pavasario tendencijas.

Garstyčių spalva. Atšilus orams esame linkę į savo namus įsileisti šiltų spalvų, kurios asocijuojasi su pozityvia nuotaika. Šiais metais tiems, kurie ieško šilto ir ryškaus akcento savo namams, interjero specialistai rekomenduoja rinktis garstyčių atspalvį.

sofa-Rocco-sofa-velvet-ochre-interjere

Sofa – Rocco

Pinti, natūralių pluoštų aksesuarai. Ryškia tekstūra išsiskiriantys baldai bei aksesuarai visada yra puikūs interjero papildymai, kadangi jie erdvei suteikia vizualinio gylio. Tokiu ryškiu tekstūriškumu labiausiai pasižymi natūralios medžiagos. Tad šie metai yra geras laikas namus papildyti natūraliu, tekstūrišku kilimu, kuris niekada neišeis iš mados.

kilimas-avanti-interjere

Kilimas – Avanti

Ekologiškumas. Vis daugiau ir daugiau yra kalbama apie plastiko perteklių žemėje. Ekologiškumo bei perdirbimo temos atsispindi ir madoje, šiandien yra madingi daiktai, kuriems buvo panaudotos perdirbtos medžiagos. Pavyzdžiui, kad ir ši baro kėdė, kurios sėdimosios dalies veltinis buvo padarytas iš plastikinių butelių.

baro-kėdė-LJ-3-interjere

Baro kėdė LJ3

Neapdirbtumas, ryškios tekstūros. Natūralūs, tekstūriški, kuo mažau apdirbti baldai yra dar vienas iš šių metų TOP’ų. Šią tendenciją puikiai atspindi kavos staliukas Insert.

stalas-Insert-Side-Table-Black-interjere

Kavos staliukas Insert.

Atviros lentynos. Kruopščiai atrinktus mažmožius interjero specialistai šiais metais rekomenduoja eksponuoti kuo atviriau, t.y. – interjere prisijaukinti atviras lentynas. Lentyna Dorm – nors ir nedidelė, tačiau puikiai iliustruoja šią tendenciją.

lentyna-The-Round-Dorm-interjere

Lentyna Dorm