Audiniai

Labai kruopščiai kuriate interjero dekorą? Apgalvojate kiekvieną detalę iki mažiausios smulkmenos, tačiau pramonė negamina to, ko norite?

“Dekorama” – interjero loftas, talpina garsiausių pasaulio kūrėjų audinius, skirtus užuolaidoms, baldų apmušalams, romanetėms, roletams, austrijietems, širmoms gaminti. Šių audinių gamintojai – puikiai žinomi Europos koncernai, užsitarnavę viso pasaulio simpatijas. Jų produkcija garsėja ne tik savo profesionaliu darbu, aukšta kokybe, bet ir stulbinančiu stiliaus pojūčiu. Jums nereikės ištisas valandas vaikščioti po interjero salonus, nes viską rasite pas mus.

Nevaržykite savęs ir savo idėjų, leiskite būti joms įgyvendintoms, nes šiandien sukurti savo interjero dekorą dar niekada nebuvo taip paprasta ir patogu. Mūsų tikslas – tiekti jums aukštos kokybės, originalius audinius, kurie leis viziją paversti tikrove.

Be baldų, mūsų namų interjere taip pat svarbūs audiniai, kurie atlieka esminį vaidmenį. Dekoravimas ir drapiravimas audiniais – tai vienas populiariausių ir šiuolaikiškiausių interjero kompozicijos papuošimo būdų. Bendra emocinė namų atmosfera priklauso nuo kokybės, faktūros, spalvų gamos ir jų tarpusavio derinio. Dekoratyviniai audiniai panašūs į foną, kurio dėka „išryškėja“ baldai ir kitos patalpų detalės. Audinių raštas ir spalva gali stipriai daryti įtaką kambario (dydžio ir proporcijos) vizualiniam vaizdui. Visų pirma, verta žinoti, kad spalvoti, vienatoniai audiniai lengvai susiderina su aplinka. Tokių audinių grožis slypi spalvoje ir tekstūroje. Renkantis raštuotą audinį, nepaisant spalvos, turėtumėte atkreipti dėmesį į: rašto charakterį, apimtį ir jo tematiką. Antra, tame pačiame kambaryje, ypač jei tai maža patalpa, nereikėtų naudoti daugybės skirtingų raštų audinių, taip pat derinti raštuotus audinius su tapetais. Audiniai, skirti kurti įvairias interjero detales. Mūsų audinių pagalba Jūs ne tik galėsite papuošti savo būstą, bet ir paslėpti jo trūkumus. Kitaip nei su kitomis interjero detalėmis, su audiniais galima lengvai „valdyti“, tuo pačiu ir keisti Jūsų kambarių ir viso namų interjero vaizdą.